Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Forum Duyurusu: AutoCAD Komut Eğitimleri BAŞLADI!

Merhaba arkadaşlar böyle bir haberi sizlere sunmakta mutluluk duyarız.

Youtube platformunda ücretsiz AutoCAD Komut Eğitimlerimiz Başladı.

Sitemizde eğitimlere ulaşmak için :  >Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)<

Youtube adresinde ulaşmak için :  >Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

adreslerini kullanabilirsiniz.

(He bu arada, youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın..


Notlar ; (Lütfen okuyunuz)

1- Komut eğitimleri  videolarının altına yorum yapılmasını engellemiş durumdayız çünkü başka platformlarda yapılan yorumları takip edecek vaktimiz bulunmamaktadır. Tüm videolar yorumlara devre dışı bırakılmış ama her video özel olarak konu açılmıştır. Tüm konulara MAKİNETÜRK - EĞİTİM kategorisi -> AutoCAD Komut Eğitimi forumundan ulaşabilirsiniz. Her videoya açılan konularda video ile ilgili yorum yapabilir ve isteklerde bulunabilirsiniz.
2- Yakın zamanda diğer tüm programlarda veya özel sistemler de eğitim yapmayı planlıyoruz. Her türlü istek ve önerilerinizi ilgili alanlardan bize ulaşınız.
Task