Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.
Forumu Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi

'Öğrenciler' - Kategorisindeki Alt Forumlar

Sınavlar ve cevapları ile alakalı bilgi alışverişinin olduğu yer.
0 Konu
0 Mesaj
Ders notları paylaşımlarının rahatça yapılabileceği yer.
0 Konu
0 Mesaj
Deney raporlarının paylaşılabileceği yer.
0 Konu
0 Mesaj
Çeşitli üniversitelerden ve yüksekokullardan öğrencilerin, birbileriyle ve kendi aralarında yardımlaşabilecekleri platform.
0 Konu
0 Mesaj
Liseli makineci kardeşlerimiz, sizlerin yeri burası :)
0 Konu
0 Mesaj
Öğrencilerin staj yerleri bulmada birbirleriyle yardımlaşacakları yer.
0 Konu
0 Mesaj

Task