Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

1. SINIF MAKİNE MÜHENDİSİNE TAVSİYELER

Konu

#1
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
-NE TÜR PORGRAMLARI ÖĞRENMEM GEREKİYOR. ŞUAN DA ÜNİVERSİTE BİZE AUTOCAD AUTODESK PROGRAMINI ÖĞRETİYOR. BUNUN DIŞINDA HANGİ PROGRAMLARI ÖĞRENEBİLİRİM?
-YAZILIM KODLAMA OLARAK DİL ÖĞRENEMELİ MİYİM , ÖĞRENMELİYSEM HANGİSİ BAŞLANGIÇ İÇİN İDEALDİR?
-YABANCI DİLİMİ NASIL GELİŞTİREBİLİRİM? 2. YABANCI DİL HANGİSİ OLMALI?
YABANCI DİL İÇİN TAVSİYE EDİLEN UYGULAMALAR NELER?
Cevapla
#2
Aslında böyle konumuz vardı oraya bakabilirsiniz. (Ben de bir şey demiştim aynı şeyleri söylemek istemem ama oraya bakıp olmayan şeyleri tekrar ekleyebilirsin.)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task