MT - FORUM M.


3DS Max Dowland

Konu

#1
Son Düzenleme: 05-23-2019, 08:35 PM, Düzenleyen: mervetufan04.
Link:  https://autodesk-3ds-max.tr.softonic.com/


Autodesk 3ds Max , 3 boyutlu tasarımlar ve animasyonlar oluşturmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir profesyoneldir.
Son zamanlarda pek çok yeni 3D tasarım ve modelleme programı geliştirilmesine rağmen, Autodesk 3DS Max hala endüstride önemli bir oyuncu olmaya devam ediyor. Bu en son enkarnasyon geçmişin tel çerçeve eşleme yaklaşımı üzerinde önemli ölçüde iyileşir.
Program özellikleri
Autodesk 3ds Max, kreasyonlarınızı eşleştirirken çok hassas olmanızı sağlar. Standart haritalama araçlarının yanı sıra, uygulama artık modelleme yaparken kesin doğruluk elde etmenizi sağlamak için her türlü hizalama özelliğini içerir. Dahası, Autodesk 3ds Max artık Relax için daha esnek seçenekler içeriyor. Bu, UV'leri ortalama alan ve doku bozulmasının otomatik olarak rahatlatılmasına olanak veren bir araçtır. Başka bir işlevle birlikte kullanıldığında, Kenar Sapmasını Göster, ardından karakterlerin eşlemesi daha kolay olur.
Autodesk 3ds Max içinde saçınızı yırtmadan çarpıcı 3D modeller üretmenize yardımcı olacak düzinelerce başka özellik var. Işın UVW şablonu işlevi, akla hemen gelen bir tanesidir, hazırlanan UV'lerin, tel kafes, doldurulmuş, eşlenmiş veya gölgeli sürümlerde çok hızlı şablon oluşturulmasına olanak sağlar. Bir cilt oluşturma ve modelleme araçlarıyla Autodesk 3ds Max, her bir koordinatı kodlamadan veya programlamaya gerek kalmadan, çok kullanıcı dostu bir seçenek haline getirerek, modelleriniz üzerinde çok hassas bir kontrol sağlar.
Doğal olarak, Autodesk 3ds Max'in tam sürümünün maliyeti pek çok 3D hobisini çıkartacak, ancak ciddi animasyon profesyonelleri için tehlikede göz ardı edilecek bir uygulamadır.
Autodesk 3ds Max, yüzlerce araç ve özellik ile profesyonel kullanıcılara yönelik güçlü bir 3D animasyon paketidir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da