Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Konu

#1
ANSYS AKIŞ ANALİZİ KONUSUNDA YARDIMCI OLACAK BİRİ VAR MI ? SOLARWALL
Cevapla
#2
Bu konuda yetkili olan arkadaşımız Uğur hocamızdır kendisine buraya davet ediyorum Smile Bir de soru sorarken tam net olarak ne istediğinizi ve nasıl istediğiniz anlatırsanız seviniriz. Gerekli forum kurallarında şunu belirttik.

MAKİNETÜRK OLARAK ;

Kendini geliştirmeyen kişilere destek vermiyoruz.
Bir sorun üzerinde hiç uğraşmamış kişilere yardım etmiyoruz. ( Armut piş ağzıma düş diye bir şey yok.)
Ricam bir şey sorarken veya yardım isterken önce tanımlamaları güzelce yapın sonra nereye kadar nasıl geldiğinizi hatta elde ettiğiniz sonuçları belirtin ondan sonra yardım isteyeniz.
Cevapla
#3
(04-23-2020, 03:05 PM)siyarbaykal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)ANSYS AKIŞ ANALİZİ KONUSUNDA YARDIMCI OLACAK BİRİ VAR MI ? SOLARWALL
Şu linke göz atın; Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task