Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim  MAKİNETÜRK İletişim
MAKİNETÜRK İletişim  MAKİNETÜRK İletişim

Duyuru: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyen ziyaretçilere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır. Yakın zamanda sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

AutoCAD 2015 Xforce Keygen İndir

Konu

#1
Arkadaşlar Merhabalar, aşağıdaki linkten Autocad 2015'i cracklemek için kullanılan dosya olan Autocad 2015 Xforce Keygen dosyasını indirebilirsiniz.

LİNK : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

RaR Şifresi: makineturk.net 

Forumumuzda daha önceden Autocad 2015 nasıl cracklenir anlatmıştık. İlgili yazıya Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) ulaşabilirsiniz Smile

Amerikan Autodesk firması tarafından geliştirilmiş olan Autocad, Dünya'da ve Türkiye'de en çok kullanılan CAD tasarım programıdır. Özellikle de Türkiye'de Autocad, gerek öğrenciler, gerek akademisyenler, gerekse piyasada en yaygın olarak kullanılan 2D ve 3D tasarım aracıdır. Autocad teknik liselerde, üniversitelerde yaygın olarak 2D teknik resim aracı olarak öğretilir kı bu da Autocad'i Türkiye'de en yaygın olarak kullanılan araç haline getirir. Makine mühendisliğinde genelde 2D teknik resim aracı olarak kullanılan Autocad, İnşaat mühendisliği ve mimarlıkta aktif olarak 3D katman tasarım olarak kullanılır. Çünkü Autocad'in katmanlı tasarıma el verişli 3D tasarım arayüzü, inşaat mühendisliğinde ve mimarlıkta Autocad'i çok tercih edilen bir CAD aracı yapar. 

Biz de Makinetürk ekibi olarak, bu kadar aktif olarak kullanılan bir aracı, yani Autocad'in 2015 versiyonunu öğrenmek isteyen, aktif kullanmak isteyen herkes için ayrıntılı kurulum ve crağiyle birlikte anlattık. Yukarıdaki adımları takip ederek Autocad 2015'i full olarak bilgisayarınıza kurduktan sonra, keyfini çıkara çıkara kullanabilirsiniz. Autocad 2015 hakkında da herhangi bir sorununuz olursa da direkt olarak forumda konu açabilir, kafanızdaki Autocad 2018 ve diğer konularla alakalı sorunuzu bizlere ve Makinetürk kullanıcılarına ulaştırabilirsiniz.


AUTOCAD 2015 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Autocad 2015 için gerekli işletim sistemi: 2014 sürümünde olduğu gibi Microsoft ürünlerinden kullanılması gerekiyor.

Windows 10 (64 bit) , Windows 8.1 (64 bit-32 bit), Windows 7 SP1 ( 32 bit-64 bit)

Autocad 2015 için Ram :  64 bit işletim sistemi için 4 GB yeterli fakat Autodesk 8 GB öneriyor. 32 bit işletim sistemi için 2 GB yeterli fakat Autodesk 4 GB öneriyor.


Autocad 2015 için Ekran Kartı : Ekran kartı konusunda çok genel ifadeler vermek doğru olmayacaktır. 

(04-20-2020, 06:45 PM)electus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)dosya c de calısmıyor d de açılıyor
Bazı arkadaşlarda C'de değil D'de çalıştığı görülmüştür deneyebilirsiniz.

Etiketler ; autocad 2015, autocad 2015 crack, autocad 2015 crack resimli anlatım, autocad crack anlatım, autocad crack, autocad nasıl cracklenir, autocad 2015 crack yapımı, autocad 2015 indir ve crack, autocad 2015 crackleme, autocad 2015  full yapma, autocad 2015 yükle, autocad 2015 sorunları, autocad 2015 anlatım, crack, nasıl yapılır, autocad 2015 crack dosyası, autocad 2015 keygen, autocad 2015 xforce, autocad 2015 crack keygen, autocad 2015 keygen x force crack, keygen kullanım, 2015 keygen, autocad 2015 indir ve crackle, autocad 2015 full sürüm kurulum crack ve resimli anlatımi, autocad 2015 crack yapımı, autocad 2015 crack nasıl yapılır, autocad 2015 indir ve crackle, autocad 2015 crackli sürümü, autocad crack resimli anlatım, fotolu anlatım xforce, autocad 2015 keygen, aıtocad 2015 xforce, autocad 2015 xforce indir, download, autocad 2015 xforce download, autocad 2015 keygen download, autocad 2015 keygen indir
Son Düzenleme: 04-20-2020, 08:19 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla
#3
(10-14-2019, 08:55 PM)ismail surek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)indirme linki yo k

Hocam, yukarıda Google Drive olarak indirme linki var. İndirebilirsiniz.
Cevapla
#5
(10-24-2019, 09:49 PM)partyboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Rar pasword yanlış diyor
makineturk.net
değil

Başına www. ekini koyar mısınız ? (Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) & forum.makineturk.net leri tam olarak deneyin ? ) Sonucu bize de bildirin de teyit etmiş olalım.)
Cevapla
#6
Rar pasword yanlış diyor.
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) & forum.makineturk.net
her ikisinide denedim
Cevapla
#7
(10-30-2019, 09:42 AM)mustafaacar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Rar pasword yanlış diyor.
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) & forum.makineturk.net
her ikisinide denedim


Sizden sonra kendim indirdim ve denedim. Rar Şifresi " makineturk.net " idir. bakın u yerine ü falan kullanmayın. Şifre  direk " makinetur.net " dir.
Cevapla
#8
ve elinizle yazmanız gerekiyor. copyala yapıştırı kabul etmiyor. bendede virüs gibi görüp siliyor direk.
Cevapla
#9
(11-05-2019, 10:22 AM)seyhan2700 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)ve elinizle yazmanız gerekiyor. copyala yapıştırı kabul etmiyor. bendede virüs gibi görüp siliyor direk.

Bilgisayarı ve teknolojiyi hiç bilmiyorsanız lütfen kırık(crack) program kullanmayın lütfen. gidin parasıyla satın alın çünkü bu program istenmeyen bir şeydir. Virüs programları pc zarar verip vermediklerini değil legal olup olmadıklarıyla daha fazla ilgileniyor. Ortada bir program var ve  bunu ücretsiz elde eden başka bir program var. Bu programı tabi virüs olarak görecektir. Konu anlatımlarında söylüyoruz. Gerekli yerlerde interneti bile kapatmanız gerekiyor. Siz de virüs programını geçici olarak devre dışı bırakın.
Cevapla
#10
abi indirdim
defenderı kapadım
win rardan bu hatayı aldım
    "C:\Users\selim\AppData\Local\Temp\Rar$EXb0.650\xf-adsk2015_x64.exe" çalıştırılamıyor
ne yapmam gerek
Son Düzenleme: 04-04-2020, 11:09 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da