Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim  MAKİNETÜRK İletişim
MAKİNETÜRK İletişim  MAKİNETÜRK İletişim

AutoCAD 2017 Full Kurulum ve Crack Resimli Anlatım

Konu

Exclamation #31
Ben siteden gösterdiğiniz gibi kurulumumu yaptım hatta yaptıktan sonra autocad i açdım ve çalışıyordu fakat 1 gün sonra program açılmamaya başladı.programın icon una çift tıklıyorum açılma ekranı geliyor ve kapanıyor sebebini bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Cevapla
#32
(02-16-2020, 08:16 PM)posenious Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Sade güzel anlatım teşekkürler. [Resim: thumbsup.png]

(05-04-2020, 09:14 PM)aykutmert75 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)kral adamsın. ellerine sağlık büyük bir yükten kurtardın
Rica ederiz arkadaşlar, geri bildirimleriniz için teşekkür ederim.

Not : Hem öğrenci hayatınızda ve mesleki hayatınızda kullanabileceğiniz bir platform olmaya hedefliyoruz. Yakında birebir işlerinizin, hesaplamalarınızın bile otomasyon olacak şekilde sistemler geliştirmeye çalışıyoruz takipte kalın ve bildiklerinizi paylaşmayı da unutmayın.
(05-31-2020, 07:02 AM)Muhammetkrhsn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Ben siteden gösterdiğiniz gibi kurulumumu yaptım hatta yaptıktan sonra autocad i açdım ve çalışıyordu fakat 1 gün sonra program açılmamaya başladı.programın icon una çift tıklıyorum açılma ekranı geliyor ve kapanıyor sebebini bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Program kurup 1 gün bile kullandıysanız iyi bir şekilde kurmuşsunuz demektir daha sonra açılma sebepleri ise çok değişkendir. Örneğin ; Veri yürütme engellemesine takılmış olabilir ya da bazı dosyalar virüs v.b programlar yüzünden karantinaya alınmış veya silinmiş olabilir. Kurulduğu yerde (Kısayol değil) sağ tık yönetici olarak deneyin hatta uyumluluk testine bile bakabilirsiniz.
Cevapla
#33
Merhaba hocam
Registration-Activation Error (0015.111)
There is a problem with the activation code that you entered. Click one of the following links.
hatası veriyor tüm kodlarda
Cevapla
#34
Arkadaşlar elinize sağlık. Çok faydalı oldu. Bu arada ilk kurulumda sıkıntı oldu. Sonrasında Windows defenderda virüs korumalarından birisi açık kalmış onu fark ettim. Ayrıca Keygen i yönetici olarak çalıştır dememişim. Smile  Resimli anlatımdaki gibi tekrar denedim. Bu kez oldu.

Tekrar elinize sağlık
Cevapla
#35
(06-04-2020, 02:46 PM)ercaninanan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Arkadaşlar elinize sağlık. Çok faydalı oldu. Bu arada ilk kurulumda sıkıntı oldu. Sonrasında Windows defenderda virüs korumalarından birisi açık kalmış onu fark ettim. Ayrıca Keygen i yönetici olarak çalıştır dememişim. Smile  Resimli anlatımdaki gibi tekrar denedim. Bu kez oldu.

Tekrar elinize sağlık

Geri bildirim için bizler de teşekkür ederiz Smile
Cevapla
#36
Dikkatli ve acele etmeden, anlatıldığı gibi yapılırsa sorun yok, teşekkürler, emeğiniz büyük.
Cevapla
#37
(08-04-2019, 08:08 AM)sanji1923 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Merhaba, anlatım için teşekkür ederim. İşime yaradı. Eline sağlık.

(06-27-2020, 10:34 AM)Muratf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Dikkatli ve acele etmeden, anlatıldığı gibi yapılırsa sorun yok, teşekkürler, emeğiniz büyük.

Geri bildirim için teşekkürler  Smile  yapamayan kişilerden öyle kişiler çıkıyor ki sanki hatalı anlatım yapılmış gibi.
Cevapla
#39
(07-02-2020, 12:36 PM)mert020080 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)slmlar crackdosyasını indiremedim bulamadım

Buradan bakabilirsiniz : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task