Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

AutoCAD 2017 Xforce Keygen İndir

Konu

#21
(11-26-2019, 10:38 AM)Hasan AYTAÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
(11-26-2019, 09:37 AM)Kılıçbalığı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Herkese merhaba AuıtoCAD 2017 indirme link i nerede  Huh

Hocam normalde sitemizde AutoCAD 2017 indirme linki yok. Resmi sitesinden indirip geri kalanı buradan halledebilirsiniz. 

Lakin çok fazla bu şekilde yanılma olduğundan dolayı birazdan sizler için AutoCAD 2017 indirme linkini sitemize ekleyeceğim ve ekleyeceğim linki konunu içine entregre edeceğim.

Ekleme yapıldı. Konu da linkleri bulabilirsiniz.
Cevapla
#22
selam indirme sınırına ulaşılmış ilgilenebilir misiniz
Son Düzenleme: 02-28-2020, 04:28 PM, Düzenleyen: dural.
Cevapla
#23
(02-28-2020, 04:08 PM)dural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)selam indirme sınırına ulaşılmış ilgilenebilir misiniz

Önemli Not : Arkadaşlar forumda genel olarak dosyalar site içinde veya yandex diskte bulunmakta. Eğer Yandex diskte " indirme sınırına aşıldı" uyarısı alıyorsanız bu inderemeyeceğiniz anlamına gelmez altta dediğim yolu uygulayarak dosyaya ulaşabilirsiniz.

Yol -> Google gibi %100 ücretsiz Yandex Disk hesabı açarak dosyalarında altında " Save To  Disk" var. Yani kendi yandex disk hesabını olursa dosyayı direk kendi diskinize kayıt edebiliyorsunuz. Buradan da indirim yapabilirsiniz.

Bunları yapabilirsiniz, lakin biz yine yeni bir link ekledik buyurun ; 


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla
#24
Yandex diske kaydet muhabbeti beni çok yordu hesap actım diski indirdim kaydet diyorum yine olmuyor başka bi download sayfasında paylaşma şansın var mı acaba X - Force 2017 acad keygeni ?
Son Düzenleme: 03-22-2020, 12:20 PM, Düzenleyen: kakalottin.
Cevapla
#25
(03-22-2020, 12:19 PM)kakalottin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Yandex diske kaydet muhabbeti beni çok yordu hesap actım diski indirdim kaydet diyorum yine olmuyor başka bi download sayfasında paylaşma şansın var mı acaba X - Force 2017 acad keygeni  ?

Tamamdır gün içerisinde tekrar güncellenerek link düzeltilecektir.
Cevapla
#26
yaptığınız sistemin ve veridiğiniz indirme bağlantısının içine edeyim. Önce siteye üye ol sonra da yandex'e. Hizmet sunmak istemiyorsanız sunmayın.
Cevapla
#27
(03-24-2020, 11:29 AM)iosubs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)yaptığınız sistemin ve veridiğiniz indirme bağlantısının içine edeyim. Önce siteye üye ol sonra da yandex'e. Hizmet sunmak istemiyorsanız sunmayın.Olgun anlayışınız için teşekkür ederim. Bu bilgisizliğinizi bize ve tüm insanlara gösterdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyoruz. Biz bir sistem vermiyoruz hizmette de vermiyoruz.  Bir hizmet karşılığında sizden ücret de talep etmiyoruz. Bizler sadece yardımcı oluyoruz. Dosya yükleme alanı olan Google Drive ve Yandex Disk'in yaptığı politikalardan neden biz sorumluyuz bize bunu anlatabilir misiniz ?  Sizlere açıkça aptala anlatır gibi anlatayım ? 

1- Google Drive bu tür dosyalara izin vermemekte ve fazlaca sıkıntı çıkmaktadır.
2- Yandex bu tür dosyalara izin vermekte ama dosyalara maksimum indirme sınırı koymaktadır. Bu bizim tarafımızdan olan bir şey değildir ! Eğer ihtiyacını varsa bir kaç adımda yandex üye olarak daha sonra diskinize kaydederek neden indirmiyorsunuz ? Tüm bunlardan bizden bağımsız gelişen şeyler. Eğer bu hizmetlere para veriyor olsaydınız bu durumu özel sunucular çözebilirdik ama böyle bir şey yok ! 

Neden 5 yaşındaki çocukları gibi istediğiniz bir şeye emek harcamadan ulaşmak istiyorsunuz ? Neden armut piş ağzıma düş felsefesini benimsiyorsunuz ? Alt tarafı maksimum 1-2 dakika harcamak neden bu kadar zor geliyor.

Üstüne üstelik bu durumların farkında olup siz yorum yazmadan saatler önce yani bir gün önce dış bağlantı değil bu dosyayı sistemimize ekledik yani TEK TIKLA İNDİREBİLİYORSUNUZ ? !!!

Buyurun bu da resimli kanıtı ( Bir üst cümlenin : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!))

Not : Sayın MT Üyeleri nasıl insanlarla uğraştığımızı görüyorsunuz Smile
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task