MT - FORUM M.

AutoCAD 2018 Full Crack Ayrıntılı Resimli Anlatım

Konu

2018 için crack işlemlerini başarıyla tamamladım fakat program lisans hatası veriyor.
"The License manager is not functioning or is improperly installed. Autocad will shutdown now."
mesajı veriyor.
(08-19-2019, 08:54 AM)mpmp Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2018 için crack işlemlerini başarıyla tamamladım fakat program lisans hatası veriyor.
"The License manager is not functioning or is improperly installed. Autocad will shutdown now."
mesajı veriyor.

Crack işlemlerinde eksiklik ve hata olmalı. Bizzat denendiği için hata olmadığı biliyoruz. Hayla aktif olarak kullanmaktayız.
paylaşım için teşekkürler ama patch yaptığımda programa yazılıma izin verilmiyo uyarısı yapıyo.onu nasıl hallederim yardımcı olurmusunz
Son Düzenleme: 12-01-2019, 05:57 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
MERHABALAR ARKADAŞLAR
AUTOCAD 2018 CRACK İÇİN BUGUN BU SİTEYLE KARŞILAŞTIM
BİLMİYORUM CİDDİ OLARAK CRACK YAPAN VARDIR
 ONA BİRŞEY DİYEMEM AMA ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM
AUTOCAD SİTESİNDEN 2018 64BİT İNDİRDİM KURDUM TERTEMİZ KURULUM GERÇEKLEŞTİRDİM
AUTOCAD İÇİN BU SİTEYE GELDİM VEDE TÜM YÖNLENDİRMELERE DE BAŞVURDUM 
HERŞEYİ EKSİKSİZ TAMAMLADIM
GÜVENLİK DUVARI , ANTİ VİRÜS FELAN ONLARI DA KAPATTIM
ANCAK CRACK İŞLEMİ GERÇEKLEŞMEDİ 
ÇÜNKİ 8 BİN TL LİK BİR PROGRAMI CRACKLEMEK HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL
EKSİKSİZ TÜM FORUMU KOMPLE GEZDİM HERŞEYİ TAMAMLADIM
SİZ SİZ OLUN ASLA İNANMAYIN KİMSE HAYRINA CRACK ATMAZ 
AUTOCAD GİBİ DEĞERLİ Bİ PROGRAM İÇİN HELE Kİ KİMSE SİZE YARDIM ETMEZ.
(12-01-2019, 03:38 PM)toshiba0 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MERHABALAR ARKADAŞLAR
AUTOCAD 2018 CRACK İÇİN BUGUN BU SİTEYLE KARŞILAŞTIM
BİLMİYORUM CİDDİ OLARAK CRACK YAPAN VARDIR
 ONA BİRŞEY DİYEMEM AMA ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM
AUTOCAD SİTESİNDEN 2018 64BİT İNDİRDİM KURDUM TERTEMİZ KURULUM GERÇEKLEŞTİRDİM
AUTOCAD İÇİN BU SİTEYE GELDİM VEDE TÜM YÖNLENDİRMELERE DE BAŞVURDUM 
HERŞEYİ EKSİKSİZ TAMAMLADIM
GÜVENLİK DUVARI , ANTİ VİRÜS FELAN ONLARI DA KAPATTIM
ANCAK CRACK İŞLEMİ GERÇEKLEŞMEDİ 
ÇÜNKİ 8 BİN TL LİK BİR PROGRAMI CRACKLEMEK HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL
EKSİKSİZ TÜM FORUMU KOMPLE GEZDİM HERŞEYİ TAMAMLADIM
SİZ SİZ OLUN ASLA İNANMAYIN KİMSE HAYRINA CRACK ATMAZ 
AUTOCAD GİBİ DEĞERLİ Bİ PROGRAM İÇİN HELE Kİ KİMSE SİZE YARDIM ETMEZ.
Merhabalar öncelikle tüm yazdıklarınızı büyük yazmanıza gerek yok ve yasaktır. Büyük yazmak bağırma anlamı taşımaktadır. Bir olayı siz yapamadınız diye kimsenin yapamayacağı veya yapmadığı anlamına gelmemektedir. Onlarca insan bunu gerçekleştirmiştir. Bizleri sorgulamak yerine kendinizi sorgulamanız daha doğru olacaktır. Gerekirse ilgili alana konu açarak yapan diğer arkadaşlardan yardım talep edebilirsiniz. Bilmiyoruz ama mühendis veya tekniker olacaksınız ki bu programı kullanmak istiyorsunuz. Lakin çok geri düşünmemenizi tavsiye etmekten başka bir çaremiz yok. Kendinize çıkarmanız gereken bazı sonuçlar ; 

- Madem böyle değerli bir program için kimsenin yardım etmeyeceğini düşünüyorsunuz neden buradasınız ? Zaten böyle bir şeyin yardımı olmayacağını düşünüyorsanız hiç arama yapmamalıydınız.
- Siz bir mühendis veye tekniker adayısınız bizi sizden başka kim anlayabilir ? Bu yazının paylaşıldığı tarihe bakın veya şuan yaptığınız tarihe bakın. Eğer google kullanmayı bilmiyorsanız  yardım isteyin. ( Google'de arama yaparken " Araçlar" bölümünden tarih seçebilirsiniz.) Ve tekrar ediyorum ki bizi sizden başka kim anlayabilir ? Belki de dediğiniz gibi fixlenmiş olabilir ?  Kırma işlemleri tek seferlik bir şey olduğunu sanacak kadar cahil olduğunuzu düşünmek istemiyorum. Nasıl siz araştırma yapıyorsanız yetkililer de bunu yapıyor ve yapılan yöntemi fixleyebiliyorlar. Şimdi fixlemek nedir diye soracağınız düşünüyorum. ( Fixlemek : Gerekli/Yetkili kişilerin programda bulunan bugları(hataları) kapatmasına denir diyebiliriz.)
-Belki dediğiniz/dediğimiz gibi yetkililer bu yöntemi fixlemişlerdir ve bizler yenisini bulup ekleriz.
- Siz yapmadınız ya buradaki herkes salak ? Kimse yapamadı öyle mi ? Lütfen cahilliğinizi de alın uzaklaşın buradan. Size cevap verebilmeniz için kısa bir zaman dilimi veriyorum ve ardından bu hesabınızı engellemek zorunda kalacağım ki. Bu zihniyette insanlar çoğalmasın.
(08-19-2019, 08:54 AM)mpmp Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2018 için crack işlemlerini başarıyla tamamladım fakat program lisans hatası veriyor.
mesajı veriyor.
(10-29-2019, 08:43 PM)barış28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: paylaşım için teşekkürler ama patch yaptığımda programa yazılıma izin verilmiyo uyarısı yapıyo.onu nasıl hallederim yardımcı olurmusunz

Arkadaşlar sizlerden sonra baktık ve bir bilgisayara sıfır kurduk ve çalıştı. Bu işlemleri yaparken kapatmanız gereken şeyleri sebebi programın lisansını kontrol edememesi içindir. Bu esnada yapılan herhangi bir hata programın lisansını kontrol edecektir ve işleminiz yapılamayacaktır.

Lakin maden birden fazla kişi bu hatayla karşılaşıyor yakın zamanda tekrardan gözden geçireceğiz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task