Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

AutoCAD'de Arayüz Nasıl Beyaz ve Siyah Yapılır(Resimli Anlatım)

Konu

#1
AutoCAD'de arayüz nasıl siyah yapılır? AutoCAD'de arayüz nasıl beyaz yapılır? AutoCAD'de arayüz nasıl siyahtan beyaza çevrilir? AutoCAD'de arayüz nasıl siyah ve beyaz yapılabilir? AutoCAD'de arayüz rengi nasıl değiştirilir? AutoCAD'de arayüz nereden beyaz yapılır? AutoCAD'de arayüz nereden siyah yapılır? AutoCAD'de arayüz hangi ayarlardan siyah yapılır? AutoCAD'de arayüz hangi ayarlardan beyaz yapılır? AutoCAD'de arayüz hangi ayarlar kullanılarak siyah veya beyaz yapılır? AutoCAD'de arayüz ayarları nasıl yapılır? 

AutoCAD kullanan bazı kullanıcılar için arayüz arkaplanının siyah olması daha rahat hissettiriyor, kimi Autocad kullanıcısı için de beyaz olması... Siz de kendi arayüzünüzü beyaz veya siyah şekilde ayarlayabilrsiniz. AutoCAD'de arayüzünü siyah veya beyaz yapma işlemi çok basit bir işlemdir. Sadece ayarlarda nerede olduğunu bilmek önemlidir. AutoCAD'de arayüzü siyah veya beyaz yaparken kullanılması gereken adımlar aşağıda anlatılmıştır;

AutoCAD'de arayüz nasıl beyaz veya siyah yapılır? 

[Resim: Screenshot_1-30.png]

Autocad arayüzünü siyah veya beyaz yapmak için resimde kırmızı okla gösterilen Autocad simgesine tıklayalım.

[Resim: Screenshot_2-25.png]

Autocad siyah veya beyaz arkaplan ayarlamak için çıkan menüden kırmızı okla gösterilen Options(Ayarlar) seçeneğine tıklayalım. 

[Resim: Screenshot_7-21.png]

Autocad ayarlar sekmesinin altında bulunan Display sekmesinde bulunan ve kırmızı kutucukla gösterilen Color scheme seçeneğinden Dark(Siyah) veya Light(Beyaz) seçeneklerini seçerek, Autocad arkaplan rengini siyah veya beyaz olarak ayarlayabiliriz. 

[Resim: Screenshot_8-22.png]

Autocad arkaplan rengi Dark olarak ayarlandığı zaman zaten default olan üstteki ekran gibi olur.

[Resim: Screenshot_9-23.png]

Kırmızı kutucukta gösterildiği gibi Autocad arayüz rengi için Light seçeneği seçildiği zaman Autocad arayüzü aşağıdaki gibi olur. 

[Resim: Screenshot_10-23.png]

Sorularını yorumlarda belirtiniz!!

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task