Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

AutoCAD'de Otomatik Kaydetme Zamanı Nasıl Ayarlanır(RESİMLİ ANLATIM)

Konu

#1
Autocad'de otomatik kaydetme ayarları nasıl yapılır? Autocad'de otomatik kaydetme ayarları nereden ayarlanır? Autocad'de otomatik kaydetme nereden ayarlanır? Autocad'de otomatik kaydetme zamanı nasıl değiştirilir? Autocad'de otomatik kaydetme zamanı nereden değiştirilir? Autocad'de otomatik kaydetme zamanı nereden ayarlanır? Autocad'de otomatik kaydetme zamanı nasıl değiştirilir? Autocad'de otomatik kaydetme zamanı ayarı nerededir? Autocad'de otomatik kaydetme zamanı ayarları nerede bulunur? Autocad'de otomatik kaydetme zaman ayarı nedir? Autocad'de otomatik kaydetme ayarı nasıl yapılır? Autocad'de otomatik kaydetme zamanlama ayarı nereden yapılır? 

Autocad'de yaptığımız çalışmaları otomatik olarak belirli zaman aralıklarında kaydetmez isek, çalışma anında herhangi bir aksaklık(bilgisayarın kapanması, elektrik kesilmesi, programın kapanması...) durumunda bütün çalışmamız çöp olabilir. Bunun önüne geçmek için Autocad içerisinde bulunan ve biz çalışmalarmızı yapmamız esnasında belirlediğimiz zaman aralıklarında otomatik kaydetmeyi açarsak, böyle bir durum meydana geldiğinde yaptığımız çalışmaların çöp olmasının önüne geçmiş oluruz. Autocad içerisinde otomatik kaydetme ve zaman ayarlamaları yapabilmek için aşağıdaki adımları uygulamamız gerekir; 

[Resim: Screenshot_1.png]

Autocad'de otomatik kaydetme ve otomatik kaydetme zaman ayarını yapabilmek için ana ekranda sağ tık yapıp, çıkan seçeneklerde en altta bulunan ve kırmızı okla gösterilen Options... seçeneğine tıklayalım.

[Resim: Screenshot_4.png]

Yukarıda çıkan Ayarlar ekranında, kırmızı kutucukla gösterilen Open And Save sekmesine tıklayalım, ardından kırmızı okla gösterilen File Safety Precautions penceresinin altında bulunan, kırmızı kutucukla gösterilen Automatic Save seçeneğine tik atalım. Altında bulunan ve yeşil okla gösterilen kutucuğa ise kaç dakikada bir kayıt yapmasını istiyorsak, oraya o sayıyı girelim ve OK'a basarak işlemi sonlandıralım. 

Yorumlarınızı ve sorularınızı YORUMLAR bölümünde belirtiniz!!

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task