Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

AutoCAD Komut Eğitimleri 41: Dosya İşlemleri

Konu

#1
AutoCAD Eğitimleri Nedir ?

Arkadaşlar güncel olarak AutoCAD komutlarının tamamının ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlattığımız video serisini aynı zaman da forumda arşiv olsun diye buraya da koymaya karar verdik. Tüm bu komutlar her geçen gün artacak ve diğer programlar için de yapılmaya başlanacaktır. Artık arşiv niteliğinde olan program komut eğitimleri ile dilediğiniz zaman hatırlamak istediğiniz program komutlara kolaylıkla bakabileceksiniz.

AutoCAD Komut Eğitimleri 41: Dosya İşlemleri
Tüm Eğitimlerimize Göz Atın : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Not : Forumda tüm farklı kategorilerde eğitimler mevcuttur. Bu bizzat bizler tarafından yapılan eğitimlerin olduğu alandır.Topluluğumuz katılarak tüm eğitimlere katılabilir, notlara ulaşabilir, kendinizi geliştirebilir ve diğer her şeye ulaşabilirsiniz, dilerseniz sizlerde eğitim verebilir, not paylaşabilir ve insanların kendini geliştirmelerinde yardımcı olabilirsiniz. : Forumda tüm farklı kategorilerde eğitimler mevcuttur. Bu bizzat bizler tarafından yapılan eğitimlerin olduğu alandır.Topluluğumuz katılarak tüm eğitimlere katılabilir, notlara ulaşabilir, kendinizi geliştirebilir ve diğer her şeye ulaşabilirsiniz, dilerseniz sizlerde eğitim verebilir, not paylaşabilir ve insanların kendini geliştirmelerinde yardımcı olabilirsiniz.
Son Düzenleme: 02-04-2020, 11:54 AM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task