Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

bir kaç sorum var internetde bulamadim

Konu

#1
Torna Tezgahında sık karşılaşılan problemler ?
Freze tezgahında sık karşılaşılan problemler
Cnc tez sık karşlaşılan problemler

cevaplarsaniz sevirim
Cevapla
#2
(07-14-2020, 11:29 AM)sessiz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Torna Tezgahında sık karşılaşılan problemler ?
Freze tezgahında sık karşılaşılan problemler
Cnc tez sık karşlaşılan problemler

cevaplarsaniz sevirim
Şimdi bunları tek tek açıklamak mümkün değil  ama aklımda yazayım.


1- Torna Tezgahında sık karşılaşılan problemler ?

Üniversel tezgahlarda en çok karşılaşılan hatalarda salgı problemi vardır. Onun arkasında alın tornalamada meme bırakması diyebileceğimiz bir hata da vardır.(Kalem ucunun ayarlanamaması) Zaten bunları araştırdığınız alt kategorileriyle fazlaca hata ve kaynak çıkacaktır.

 2- Freze tezgahında sık karşılaşılan problemler

Hatırlayamadım bi google arayışı yapılabilir.

3 - CNC 
En çok karşılaşılan hataların başında kodlama hatası bulunmaktadır. Onun yanında sıfırlama(prob) problemleri bulunmaktadır.

aklımdakiler bunlar
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task