Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Bir mekatronik mühendisi ne yapmalıdır ?

Konu

#1
Bir mekatronik mühendisi hangi yazılım dilini en iyi şekilde öğrenmelidir ? Machine learning,Data,Artifical İntelligence alanlarından hangilerine daha fazla yoğunlaşmamız gerekir ? Bu soruları cevaplandırabilecek arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum
Cevapla
#2
(06-02-2020, 06:34 PM)dundarcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Bir mekatronik mühendisi hangi yazılım dilini en iyi şekilde öğrenmelidir ? Machine learning,Data,Artifical İntelligence alanlarından hangilerine daha fazla yoğunlaşmamız gerekir ? Bu soruları cevaplandırabilecek arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum
Öncelikle bu seninle alakalı bir durum. Şuan ne durumda olduğun bile bir çok değişkeni değiştiriyor ama alanında olan bazı şeyleri öğrenmen gerekebilecek. Zaten okulda muhtemelen java da öğretiyorlardır ki öğretmiyorlarsa nesne tabanlı bir yazılım öğrenmen gerekir diye düşünüyorum. Ne seviyede olduğunu bilmediğim için  Machine learning,Data,Artifical gibi konularda kesinlikle python öğrenmeni tavsiye ediyorum basit bir şekilde çokça şeyler yapabilirsin. Hangi alana yönlenmen sana kalmış şahsen makine öğrenmesi ve yapay zeka konularını öneriyorum. Mühendislik olarak kendi alanına ait robotik kodlamaları öğrenmen senin yarına olacaktır. (Örneği PLC v.b)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task