Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.

Civata mukavemet hesabı yapmam lazım,Acil kaynak paylaşabilecek biri?

01-14-2019, 04:11 PM
#1
Çevrimdışı
selamlar, bitirme projesi gereğince bölyle hızlıca civata mukavemeti hesaplamaları yapmam lazım, yardım edebilecek birileri ya da kaynak paylaşabilecek birileri var mı? tesekkurler...
ugur41
01-15-2019, 12:23 PM
#2
Çevrimdışı
Aslında kolay ama size detaylı sormuşlardır diye düşünüyorum ; 

Bunlar işinizi görebilir.

[Resim: YQqgDD.png]
AhmetGen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Task