Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

CMM Programı

Konu

Selamlar,

Staj yaptığım yerde cmm programı öğrenmeye çalışıyorum ama bildiğiniz üzere çok pahalı ve hassas bir tezgah olduğu için istediğim gibi kurcalayamıyorum.
Programın offline bir versionundan bahsettiler, simülasyon gibi bir şey sanırım. Çok araştırdım ama bulamadım elinde olan varsa paylaşabilir mi? Şirket pc-dmis kullanıyor fakat herhangi bir cmm ölçüm programı da olur maksat kurcalayarak komutları vs. öğrenmek.

Şimdiden teşekkürler.
(09-02-2020, 05:04 PM)MrDennis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Selamlar,

Staj yaptığım yerde cmm programı öğrenmeye çalışıyorum ama bildiğiniz üzere çok pahalı ve hassas bir tezgah olduğu için istediğim gibi kurcalayamıyorum.
Programın offline bir versionundan bahsettiler, simülasyon gibi bir şey sanırım. Çok araştırdım ama bulamadım elinde olan varsa paylaşabilir mi? Şirket pc-dmis kullanıyor fakat herhangi bir cmm ölçüm programı da olur maksat kurcalayarak komutları vs. öğrenmek.

Şimdiden teşekkürler.

Ufak bir araştırmayla şu sitede programlardan detaylı bahsedilmiş.
Link : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Tavsiye ;  Programların ücretsiz versiyonunu kullanabilirsiniz.(Demo) Bu demo olayı örneğin bir aylık iste bunu farklı hesaplardan devam edebilirsiniz.
Tavsiye : X bir programın sürekli demosunu kullacaksanız demosu bitmeden yaptığınız işlemleri başka bir yere kaydedin ve yeni demoda kaldığınjız yerden devam edin.
Not : yanlış yönlendirme varsa söyleyin düzeltelim.
(09-04-2020, 08:22 AM)Hasan AYTAÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Ufak bir araştırmayla şu sitede programlardan detaylı bahsedilmiş.
Link : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Tavsiye ;  Programların ücretsiz versiyonunu kullanabilirsiniz.(Demo) Bu demo olayı örneğin bir aylık iste bunu farklı hesaplardan devam edebilirsiniz.
Tavsiye : X bir programın sürekli demosunu kullacaksanız demosu bitmeden yaptığınız işlemleri başka bir yere kaydedin ve yeni demoda kaldığınjız yerden devam edin.
Not : yanlış yönlendirme varsa söyleyin düzeltelim.

Merhaba,

Verdiğiniz link çalışmıyor fakat ordan anasayfaya giderek demo için talepte bulundum. Umarım geri dönüş yaparlar. 
Teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task