Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Delikli Düz ve Fırdöndü Torna Aynaları

Konu

#1
Delikli düz ayna nedir? Delikli düz ayna nasıl üretilir? Delikli düz ayna ne işe yarar? Delikli düz ayna nasıl kullanılır? Delikli düz aynaya hangi tip parçalar bağlanır? Delikli düz ayna hangi malzemeden üretilir?  Fırdöndü ayna nedir? Fırdöndü ayna nasıl üretilir? Fırdöndü ayna ne işe yarar? Fırdöndü ayna nasıl kullanılır? Fırdöndü aynaya hangi tip parçalar bağlanır? Fırdöndü ayna hangi malzemeden üretilir? 

Delikli Düz Ayna 

[Resim: Screenshot_5-4.png]

Biçimleri bakımından ayaklı aynalara bağlanamayan iş parçaları delikli düz aynalara çeşitli pabuçlar ve cıvatalar ile gövdeye bağlanır. 

Fırdöndü Aynası


[Resim: Screenshot_6-4.png]

İki punta arasında tornalama yapabilmek için iş parçası üzerine takılan fırdöndüden dolayı bu isim verilmiştir. Aynanın üzerine fırdöndü kuyruğunun takılmasıyla iş parçası işlenir. Fırdöndü aynaya pim ile sabitlenir.


Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Üç Ve Dört Ayaklı Üniversal Torna Aynaları


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task