Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Elektrikli Şofben Nedir?

Konu

#1
Elektrikli şofben nedir? Elektrikli şofben nasıl kurulur? Elektrikli şofben nasıl çalışır? Elektrikli şofbenin çalışma prensibi nedir? Elektrikli şofbende hangi parçalar bulunur? Elektrikli şofbenin maliyeti nedir? Elektrikli şofbenin fiyatı nedir? Elektrikli şofben nasıl tamir edilir? 

[Resim: Screenshot_2-12.png]

Kullanma sıcak suyunun lokal olarak üretilmesinde gazlı şofbenlere göre daha güvenilir ve konforlu cihazlar elektrikli termosifonlardır. Bu sistemle çalışmakta olan su ısıtıcılarında cihazın yalnızca su giriş borusu üstünde bir musluk veya vana vardır. Cihazın su çıkışında ise herhangi bir musluk yada vana olmayıp bunun yerine bir duş başlığı konulmuştur. Bu cihazlar depolu olup direkt şebeke basıncıyla çalışmaktadır. Genellikle elektrikli su ısıtıcıları açık sistem olarak tasarlanmıştır. Açık sistem; su akışının cihazın su giriş borusu üstündeki bir muslukla kontrol edildiği , su çıkış borusunda herhangi bir diğer musluktan geçmeden terk ettiği sistemdir. 

Benzer Konular:

Pilotsuz Şofben Nedir? Pilotsuz Şofbenler Nasıl Çalışırlar?


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Tesisatta Sayaçlar


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da