Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Firma Ekle Nedir? Firma Nasıl Eklenir?

Konu

#1
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!), günden güne katlanarak büyüyen ve Türkiye'nin makinecilerini, mühendislerini, sanayi adamlarını bir araya toplamaya devam eden MT-TOPLULUK'un, firma, hizmet sanayi gibi ticari kuruluşların kabiliyetlerini, farklarını ve sundukları hizmetleri, MakineTürk'ün günden güne büyüyen niş kitlesine tanıtabilmesi, bu sayede bu niş kitle içerisinde ticari potansiyelini ciddi manada arttırabilmesi için sunduğu bir hizmettir.

Bu yazıda sizlere, en etkili şekilde firmanızın, hizmetinizin, kuruşulunuzun tanıtımı nasıl yapılır, onu anlatacağız. 

MT Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) bölümüne, firmanızı, hizmetinizi vb. eklemek çok kolay bir işlemdir. Aşağıdaki işlemleri takip ederek çok kolay bir biçimde bunu gerçekleştirebilirsiniz!

[Resim: Screenshot_1-28.png]

- Firmanızın adına açmış olduğunuz forum hesabı ile giriş yaptıktan sonra, forum.makineturk.net forum ana sayfasında kırmızı kutucuk ile gösterilen, Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) butonuna tıklayın.

[Resim: 1.png]

- Karşımıza çıkan bu gayet basit arayüzde, gördüğünüz üzere yeşil kutucuğun içerisinde firma kategorileri bulunmaktadır. Siz de firmanızı eklerken, seçeceğiniz kategoriye göre firmanız burada ilgili kategoride bulunacaktır. Eğer ki MakineTürk kullanıcıları veya diğer ticari kuruluşlar sizin firmanızın bulunduğu alanda bir hizmet arıyorlarsa, o kategorinin içerisinden, sizin firmanıza kolaylıkla ulaşacaklardır. 

- Yeşil kutucuğun içerisinden bir kategoriye tıklanıldığı zaman, mavi kutucukta o kategorinin içerisinde bulunan firmalar ve kuruluşlar listelenecektir. Sizin kuruluşunuz ya da firmanız, firmanızı eklerken seçmiş olduğunuz kategorinin içinde mavi kutucukta listelenecektir. Böylece firmanıza, ilgili kategoriden çok rahat ulaşılabilinecektir. 

- Kırmızı kutucukta gösterildiği gibi Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) butonuna tıklayarak, firmanızı ekleme işlemine başlayabilirsiniz.

[Resim: 2.png]

- Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) butonuna tıkladığınız zaman karşınıza bu arayüz çıkacaktır.

- 2 numaralı kutucukta gösterilen Konu Başlığı/Ön Ek kısmına firmanızın ya da kuruşunuzun adını giriniz. 

- 3 numaralı kutucuktan, eğer ki firmanızı tanımlıyorsa bir Ön Ek seçiniz.

- 4 numaralı kutucuğa, firmanıza ya da kuruluşunuza ait internet sitesinin linkini, yoksa aktif olarak kullanılan bir sosyal medya linkini ekleyiniz.

- Firmanızın adresini 5 numaralı kutucuğa ekleyiniz.

- 6 numaralı kutucukta bulunan çoktan seçmeli seçenekten, firmanızın/kuruluşunuzun ait olduğu kategoriyi seçiniz. Firma listesinde, firmanız/kuruluşunuz bu kategorinin altında listelenecektir. Bu kategori ile alakalı bir hizmet arayan kullanıcılar ve diğer firmalar, firmanıza ya da kuruluşunuza kolayca ulaşabileceklerdir. 

- 7 numaralı kutucuğa firmanızı tanımlayan bir cümlelik özeti buraya ekleyiniz.

- 8 numaralı kısımda firmanızı ya da hizmetleriniz anlatırken, puntolama, vurgulamaya özen göstererek, sizi diğer firmalardan farklı kılan özelliklerinizi daha ön plana çıkarmanızı öneririz. 


[Resim: Screenshot_5-18.png]

- Kırmızı kutucukla gösterilen butona en aşağıdan tıklayarak, firma ekleme işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

- Firmanıza, firma listesinin içerisindeki ilgili kategorideki firmanıza tıklayan kullanıcılar, firmanızı aşağıdaki örnek firmada olduğu gibi firmanızı görüntüleyecekler. Bu açıdan, firmanızı tanımlayan metninizin, ziyaretçinin dikkatini çekebilecek şekilde vurgulama ve puntolamaya özen göstererek hazırlanmasına özen göstermenizi öneririz.

ÖRNEK: 

[Resim: Screenshot_1-23.png]

Sorularınız için forum yöneticilerine DM yoluyla ulaşabilirsiniz;

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Son Düzenleme: 04-28-2020, 10:03 AM, Düzenleyen: ugurbey.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task