Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Gelişen Teknoloji Dünyasında Makinenin Önemi Nedir ?

Konu

#1
Arkadaşlar portal için yazdığımız bir yazıyı sizinle de paylaşmak istiyor, yorum ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Gelişen Teknoloji ve Makinenin Önemi


      Geride bıraktığımız 2017 senesi, otomasyon alanındaki başarılar ve hızla artan teknoloji artışı sebebiyle Yapay Zeka Yılı (The Year of Artificial Intelligence) olarak seçilmişti. Teknoloji, sabit bir hızda değil de geometrik olarak ilerler. Bu sebeple beklenmedik bazı eğilimlere şahit olsak da teknoloji artışı sayesinde üretilen yeni ürünlerin de sayısının arttığını görüyoruz. 2018 yılının sonlarına yaklaşırken bile tıpkı bir geometrik dizide olduğu gibi geçen seneden daha büyük gelişmeler kaydedilmeye devam ediliyor. Gelecekte makine öğrenimi ve yapay zeka, tüm endüstrileri dönüştürecek ve sanal yardımcılara, otomasyona yönelik olaylara kapı açacak. Nesnelerin İnterneti (IoT) sayesinde akıllı evlere ve akıllı şehirlere tanık olacağımızı öngörebiliyoruz. Özetle, insan-makine etkileşimi yaygınlaşacak ve bu sosyal hayatı tümden etkileyecek.
Veri bilimi ile birlikte gelişimini sürdüren makine öğrenimi, önceleri teknolojiyle birlikte büyüyorken şimdi teknolojinin kendisini büyütebilir hale geldi. Peki nedir bu yazılımcıların dilinden düşmeyen makine öğrenimi?


Yazının tamamını okumak için '' Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) '' tıklayınız.
.doc özet.doc (Dosya Boyutu: 22.5 KB | İndirme Sayısı: 59)
Son Düzenleme: 01-24-2020, 01:46 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ. (Sebep: Yazım hatası)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task