Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Gıda Ve Tarım Sektörlerinde Kompozit Malzemeler

Konu

#1
Kompozit malzemeler geleceğin malzemeleri diye adlandırılmaları yanlış bir tabir olmaz herhalde. Çünkü kompozit malzemelerin günümüzde bile kullanım alanları çok yaygındır. Kompozit malzeme nedir? Kompozit malzemeler gıda ve tarım sektörlerinde kullanılırlar mı? Kompozit malzemeler gıda ve tarım sektörlerinde nerelerde kullanılırlar?

- Salamura tankları

-Silolar 

- Seralar 

- Gıda depolama tankları 

- Sulama kanalları 

- Kültür balıkçılığı ekipmanları 

- Tahıl depoları 

gibi kompozit uygulamaları tarım ve gıda sektöründe çok yaygındır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da