Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Hidrolik Boru Bağlantılarında Dikkat Edilecek Şeyler

Konu

#1
Hidrolik boru bağlantılarında dikkat edilecek konular nelerdir? Hidrolik boru bağlantılarında dikkat edilecek konularda neler vardır? Hidrolik boru bağlantılarında nelere dikkat edilmeli? Hidrolik boru bağlantılarında dikkat edilecek şeyler nelerdir? Hidrolik boru bağlantılarında dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Boruların iç yüzeyleri pürüzsüz olmalıdır. Borulara uygun kavis verilerek bükülmeli ve keskin köşelerden kaçınılmalıdır. Emiş boru hattı kısa olmalıdır. Borularda ısıl genleşme dikkate alınmalıdır. Emiş ve dönüş hattı boruları, minimum seviyenin altında olmalıdır. Farklı çapta boru kullanılmamalıdır. Boru bağlantılarında sızdırmazlık sağlanmalıdır. Mümkün olduğunca tek parça boru kullanılmalıdır. Kullanılacak borular, çalışma basıncını karşılayabilmelidir. Boruların et kalınlığı ve iç çapları, istenilen debi ve basıncı sağlayabilmelidir. Borularda titreşimi engellemek için belirli aralıklarla kelepçeler yardımı ile sabitlenmelidir. 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Hidrolik Makinelerde Basınç Sıralama Valfi
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task