Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

JOBSORA - BUGÜN BİR İŞ BUL ! - YENİ İŞ BULMA PLATFORMU JOBSORA TÜRKİYE'DE

Konu

#1
[Resim: logo.png]   
Jobsora - web sitesi, ana ve tek hedef iyi bir iş bulma konusunda yardımcı olmaktır. Jobsora'da tüm seçenekler ilgili boş yerler içindir. Her gün 250'den fazla iş sitelerinden ve bunların başında işverenlerden yeni işler alıyoruz.

Jobsora 'i oluştururken web sitesinde olabildiğince basit ve anlaşılır hale getirmeye çalışıyorduk. İhtiyacınız olan tek şey bir talepte bulunmak ve iş aramanızı yeri belirtmek. Gerekirse en doğru sonuçları almak için filtrelenebilir veya filtreyi kullanabilirsiniz.

Her gün, proje ekibi iş aramalarını daha kolay ve rahat hale getirmek için çalışıyor. Kullanıcılarımızın ve bunların çekiciliğini sürekli olarak analiz ediyor ve hizmetimizi yeni özelliklerle geliştiriyoruz. Bu sayfada, Jobsora 'ı daha iyi hale getirmemize yardımcı olmak veya sitede bir hata bulmak gerekir.


Jobsora TÜRKİYE  İlkeleri ve değerleri ;


Profesyonellik : projemizin tüm çalışanları düzenli olarak uzmanlık etkinliklerine ve seminerlerine ve ayrıca ek eğitimlere katılır. Ekibimiz sadece bulunabilecek en değerli kaynaktır! Projemizin modern hizmet ve kaliteli iş sağlamak için yardımcı olur.


Verimlilik : ekibimiz işe alım pazarındaki değişikliklere mümkün olduğunca çabuk tepki vermek ve başvuru sahibi ve işveren için modern ve verimli bir hizmet sunmak için elinden geleni yapıyor. Modern pazar ve işe alım teknolojileri çok dinamiktir, bu nedenle her zaman en son endüstri yeniliklerinin farkındayız ve şirketin istikrarlı büyümesi için işte ne kullanılması gerektiğini anlıyoruz.

Herkes için çalışın : projemizin temel konsepti budur. Başvurucunun çıkarlarını ilk etapta belirledik, tüm boş veri tabanlarına ücretsiz erişim sağlayarak ve özgeçmişlerini yayınlayarak. Her gün dünyanın dört bir yanındaki binlerce insan yeni fırsatlara adım atıyor!

HAYDI DURMA SEN DE BUGÜN BİR İŞ BUL ; 
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Son Düzenleme: 06-25-2020, 01:51 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task