Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Kaynak Tüplerinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Konu

#1
Kaynak tüplerinin bakımı nasıl yapılır? Kaynak tüplerinin bakımında nelere dikkat edilmelidir? Kaynak tüplerinin bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir? Kaynak tüplerinin bakımı nedir? Kaynak tüplerinin bakımı ne şekilde yapılır? Kaynak tüplerinin bakımını kim yapar?

Tüpler güneş ışığından ve diğer ısı etkenlerinden korunmalıdır, aksi takdirde basınç yükselmesi olur, ısının tesiri ile.  Tüpler her zaman dik taşınır, yatırılmaz. Çünkü aseton petekleri dökülür.  Tüpler darbelerden korunmalıdır. Tüpler sabit yerlere bağlanmalıdır. Geri tepmeye alev kesici kullanılmalıdır. Kaçak yerler derhal tamir edilmelidir.

Benzer Konular:

Kaynak İşleminde Asetilen Tüpü Nedir?


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Kaynakta Dikişli Oksijen Tüpü Nedir?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task