Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

KOMPAKT SETLER Nedir ? Ne İş Yarar ?

Konu

#1
KOMPAKT SETLER

Kompakt setler maksimum 400 bar basınçta çift tesirli hidrolik silindirlerde piston keçesi olarak yerini alır.
Kompakt setlerden beş parçalı dizayna sahip  olanı ortada üç adet sızdırmazlık dudağına sahip NBR ring,bu NBR ringin her iki tarafında akma boşluğunu azaltmak amaclı kullanılan iki adet Polyester Elastomer  backup ring ve bunlara yataklama vazifesi yapması için kullanılan iki adet POM ringinden oluşur.Bu beşli grup içerisinde sızdırmazlığı sağlayan orta kısımda bulunan NBR ring'dir.NBR ringin hariçinde diğer parçaların kesik olması montaj sırasında büyük kolaylık sağlar.Bu kompakt set  özel koşullar için FKM(viton) üretimi mümkündür.Kompakt setlerin diğer bir serisi ise iki adet pom ring ve bir adet çalışma yüzeyi bez takviyesi ile güçlendirilmiş NBR ring olmak üzere toplam üç parçadan oluşur. Kompakt set serileri -30 ile + 105 derecede maxsimum 400 bar basınçta rahatlıkla sızdırmazlığı sağlar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task