Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Kopya Torna Tezgahları

Konu

#1
Tornacılık sektörü, talaşlı imalat sektörünün çok önemli bir kolunu oluşturur ve ciddi manada tornacılık sektörünün çok yaygın bir alanı mevcuttur. Bu yüzden bir çok torna tezgahı çeşidi mevcuttur. Bu torna tezgahı çeşitlerinden bir tanesi de kopya torna tezgahlarıdır. Kopya torna tezgahıdının avantajları nelerdir? Kopya torna tezgahlarının dezavantajları nelerdir? Kopya torna tezgahlarıyla neler yapılanilir? Kopya torna tezgahları nedir?

[Resim: ktt.png]

Gezici uç şablon üstünde gezdirilirken kesicide aynı ya da farklı ölçeklerde hareket ettirilerek parçanın nüshasını üretilir. Kopya tornalama işlemi yalnızca nüsha torna tezgâhlarında ya da üniversal torna tezgâhına nüshalama aparatının bağlanmasıyla yapılır. Bu torna tezgâhlarında nüshalama işlemi için örnek iş parçası veya şablon kullanılır.

Torna Makineleri İle Alakalı Benzer İçerikler;  

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task