Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Kremayer Bıçağı İle Dişli Açma İşlemi

Konu

#1
Kremayer bıçağı ile dişli açma işlemi nedir? Kremayer bıçağı ile dişli açma işlemi nasıl yapılır? Kremayer bıçağı ile dişli açma işlemi hangi makineyle yapılır? Kremayer bıçağı ile dişli açma işlemi nasıl olur? Kremayer bıçağı ile dişli açma işlemi parametreleri nelerdir? Kremayer bıçağı ile dişli açma işlemi nerede yapılır?

[Resim: mt.png]

Bu tezgâhlarda diş açma şekline “maag” usulü de denir. Bu dişli açma freze tezgâhlarında kesici olarak kramayer biçimli ve dişli özelliğine uygun bıçaklar kullanılır. Burada çakı yukarıdan aşağıya alternatif olarak hareket eder. Masada özel bir şekilde bağlanan dişli çarkta bıçak önünde yuvarlanarak dişler açılır.

Benzer Konular:


Frezeleme Kesici Takımları


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Freze kodlamanın CNC kodlamasıyla bir alakası var mı?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da