Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.

KUZEY IRAK TİCARET FUARI TANITIMI VE BİLGİLERİ

12-17-2018, 08:20 PM
#1
Çevrimdışı
Değerli Arkadaşlar,

Sizi 20-22 Şubat 2019 tarihleri arasında, yeni gelişecek olan alım gücü yüksek ve yatırımların hızla ilerlediği Kuzey Irak Ticaret Fuarına hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Irak veya Erbil'in  iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla 50’ın üzerinde sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, her yıl binlerce katılımcıyı yüz binlerce ziyaretçi ile bir araya getirerek birbirleriyle bağlantı kurma ve iş yapma imkanlarını sunmayı  hedeflemektedir.

Biz kimiz; (Organizatör firmanın ağzından)
Firmamızın  ana faaliyet kolları arasında sektörel fuarlar, B2B (ikili iş görüşmeleri), acente ve lojistik hizmetler ve yayıncılık çalışmaları bulunmaktadır. Transporter Genaral Trading olarak  biri Antalya’da, diğeri Erbil’de olmak üzere iki çalışma ofisi bulunmaktadır.
Erbil Uluslararası fuar alanı,
Uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak 20000 m² kapalı ve 18000 m2 açık alanı ve 2 salonuyla tüm sektörlere hizmet veriyoruz  
 
Uygun koşullar ile katılmak ve daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.
Broşürümüze, fiyat bilgisi ve yerleşim planına  ekte ulaşabilirsiniz.
 
SAYGILARIMIZLA
 
Burak Bedrettin Balçık
Gsm : 0532 710 8527

Arkadaşlar etkinlik ile birebir iletişimimiz yoktur. Organizatörlerin bizlere ulaşması ve sektörün bize uygun olması sebebiyle sizlere paylaşmayı uygun gördük.
.pdf Fiyatlandırma ve yer bilgisi.pdf (Dosya Boyutu: 410.92 KB | İndirme Sayısı: 10)
admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task