Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

KUZEY IRAK TİCARET FUARI TANITIMI VE BİLGİLERİ

Konu

#1
Değerli Arkadaşlar,

Sizi 20-22 Şubat 2019 tarihleri arasında, yeni gelişecek olan alım gücü yüksek ve yatırımların hızla ilerlediği Kuzey Irak Ticaret Fuarına hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Irak veya Erbil'in  iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla 50’ın üzerinde sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, her yıl binlerce katılımcıyı yüz binlerce ziyaretçi ile bir araya getirerek birbirleriyle bağlantı kurma ve iş yapma imkanlarını sunmayı  hedeflemektedir.

Biz kimiz; (Organizatör firmanın ağzından)
Firmamızın  ana faaliyet kolları arasında sektörel fuarlar, B2B (ikili iş görüşmeleri), acente ve lojistik hizmetler ve yayıncılık çalışmaları bulunmaktadır. Transporter Genaral Trading olarak  biri Antalya’da, diğeri Erbil’de olmak üzere iki çalışma ofisi bulunmaktadır.
Erbil Uluslararası fuar alanı,
Uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak 20000 m² kapalı ve 18000 m2 açık alanı ve 2 salonuyla tüm sektörlere hizmet veriyoruz  
 
Uygun koşullar ile katılmak ve daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.
Broşürümüze, fiyat bilgisi ve yerleşim planına  ekte ulaşabilirsiniz.
 
SAYGILARIMIZLA
 
Burak Bedrettin Balçık
Gsm : 0532 710 8527

Arkadaşlar etkinlik ile birebir iletişimimiz yoktur. Organizatörlerin bizlere ulaşması ve sektörün bize uygun olması sebebiyle sizlere paylaşmayı uygun gördük.
.pdf Fiyatlandırma ve yer bilgisi.pdf (Dosya Boyutu: 410.92 KB | İndirme Sayısı: 80)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task