Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz.
Tamamen kuramsal bir yapı gibi benimsediğimiz prensipler ile sizlere tüm imkanları sağlamaya çalışacağız. AutocAD, SolidWORKS veya ANYSYS gibi tüm programlarda sizlere destek sağlayacak, bu gibi programlarla RESMİ ilişkiler kurarak sizlere daha iyi içerikler üreteceğiz.

Makine Teknikeri İş İlanı - Kocaeli

12-06-2018, 05:24 PM
#1
Çevrimiçi
İşveren ; OTTOMAN ÇELİK VE OTOMOTİV SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ (Özel)

En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Pozisyon sayısı :

İlan son başvuru/bitiş Tarihi ;  01.01.2019 ( Pozisyon kapanması halinde herhangi bir zaman)

Tercih Edilen İkamet İlçeleri :
KÖRFEZ , DERİNCE , İZMİT

Çalışma Adresi : DENİZ MAH. YENİ LİMANYOLU CAD. NO:11 DERİNCE KOCAELİ DERİNCE KOCAELİ / TÜRKİYE


İş Tanımı

Türkiye'nin sayılı Sanayi şirketleri içerisinde yer alan ve Türkiye'nin önde gelen çelik dövmecisi olan şirketimizin Kocaeli Derince ilçesinde görevlendirilmek üzere Satış Uzmanı alınacaktır; CV leriniz ik@ocstr.com adresine gönderebilirsiniz. Makine MYO okulu mezunu Teknik Satış alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Dinamik, sonuç odaklı ve takip yeteneği güçlü, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünme ve analiz yetenekleri güçlü,

Nitelik ve Beceriler

İş geliştirme faaliyetleri, potansiyel işlerin, projelerin, ihalelerin, tespit ve takip edilmesi,
İdari-teknik şartnamelerin incelenmesi,
Teklif hazırlama ve tekliflerin takip edilmesi,
Sözleşmelerin yapılması ve uygulanmasının (siparişe bağlanan imalatların müşteriye teslimine kadar olan sürecin) takip edilmesi,
Satışı yapılan malzemelerin; talep, teklif, sipariş, sevkiyat aşamalarının takibini yapmak, destek çalışanlarına bilgi vermek ve yönlendirmek.
Yeni müşteri kazandırmak amaçlı araştırmalar ve ziyaretlerde bulunmak.
Firmanın yurt içi satış politikalarını ve hedeflerini belirlemek üzere gerekli raporlama faaliyetlerini gerçekleştirmek ve yöneticisine periyodik aralıklarla bilgi akışı sağlamak.


Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Not ; Arkadaşlar mail adresinden İK Volkan Bey'e ulaşabilirsiniz.
admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task