Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

MAKİNETÜRK - İŞ BİRLİKLERİ VE REKLAM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Konu

#1
MAKİNETÜRK ile Geniş Kitlelere Çok Uyun Fiyatlara Reklam Vermek İster Misiniz? 


MAKİNETÜRK, Türkiye'nin makinecilerini, kendi bünyesinde oluşturduğu forum sitesiyle ve sosyal medya hesapları ile bir araya toplayan bir ' İnternet ' oluşumudur. Ve şu an için forum sitesi, Google Analytics verilerine göre günde 2000' in üzerinde gösterime ulaşmaktadır. Aynı zamanda da sosyal medya hesaplarında haftalık 90000 gösterime ulaşmaktadır. Ayrıca bu sayılar günlük bazda son hızla artmaktadır. Mevcut olan bu kitlenin, sadece' makinecilerden' oluştuğu göz önüne alınırsa, bu sayılar firmanızın/projenizin hizmetlerini ve işlerini ulaştırabileceğini niş bir kitleyi temsil ediyor. 

MAKİNETÜRK İLE İLETİŞİM ;

" makineturkinfo@gmail.com "  
adresini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.Tavsiye Bilgiler ; 


Niş Kitle/Niş Pazar Nedir ? ( MAKİNETÜRK Kitlesi)

Niş pazar, MAKİNETÜRK'ün içeriklerini beğenisine sunacağı kitle anlamına geliyor. Ancak bir kitlenin “niş” olarak adlandırılabilmesi için söz konusu gruba dahil edilecek kişilerin belli ortak beğenileri, ihtiyaçları, yani benzer özellikleri olması gerekiyor. MAKİNETÜRK hedef kitlesi oldukça özel ve niş bir kitledir. Öte yandan dar bir çerçevesi bulunan kitleye özel içerikler hazırlandığında dönüşüm olasılığı çok daha yüksek olabiliyor. Doğal olarak niş kitleye sahip yayıncılara reklam veren kesimlerin dönüşüm oranları da buna paralel olarak artış gösterir.

Reklam Verdikten Sonra ?

MAKİNETÜRK Topluluğu, verilen eğitimlerle, kurulmuş olan çeşitli sosyal medya platformlarıyla, Türkiye'deki sanayi ve üretim sektörünün gelişmesi yolunda bu sektörün, halk ve kendini geliştirmek isteyen insanlar arasında farkındalığını arttırmak misyonu ile kurulmuş bir ' internet' topluluğudur. Bu yüzden elde edilen reklam gelirleri, aynı zamanda kendinize yapacağınız bir yatırımdır. Çünkü elde edilen bu gelirler, direkt olarak MAKİNETÜRK projesinin kendisine sarf edileceği için, zaten halihazırda son süratle büyümeye devam eden bu projenin, ivmesine ivme katmış olacaksınız.  Kazanılan bu ivme dolaylı olarak reklam verenlere de etki edeceği için kendinize yatırım yapmış olacaksınız.
Son Düzenleme: 06-23-2020, 01:31 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task