Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

MAKİNETÜRK - İŞ BİRLİKLERİ VE REKLAM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Konu

#1
MAKİNETÜRK ile Geniş Kitlelere Çok Uyun Fiyatlara Reklam Vermek İster Misiniz? 


MAKİNETÜRK, Türkiye'nin makinecilerini, kendi bünyesinde oluşturduğu forum sitesiyle ve sosyal medya hesapları ile bir araya toplayan bir ' İnternet ' oluşumudur.

MAKİNETÜRK İLE İLETİŞİM ;

" makineturkinfo@gmail.com "  
adresini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.Tavsiye Bilgiler ; 


Niş Kitle/Niş Pazar Nedir ? ( MAKİNETÜRK Kitlesi)

Niş pazar, MAKİNETÜRK'ün içeriklerini beğenisine sunacağı kitle anlamına geliyor. Ancak bir kitlenin “niş” olarak adlandırılabilmesi için söz konusu gruba dahil edilecek kişilerin belli ortak beğenileri, ihtiyaçları, yani benzer özellikleri olması gerekiyor. MAKİNETÜRK hedef kitlesi oldukça özel ve niş bir kitledir. Öte yandan dar bir çerçevesi bulunan kitleye özel içerikler hazırlandığında dönüşüm olasılığı çok daha yüksek olabiliyor. Doğal olarak niş kitleye sahip yayıncılara reklam veren kesimlerin dönüşüm oranları da buna paralel olarak artış gösterir.
Son Düzenleme: 11-14-2020, 04:27 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task