Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Mastercam 2020 Beta Sürümü Ücretsiz İndir

Konu

#1
Bilineceği üzere Mastercam, piyasaya sunmadan önce public beta sürümünü yayınlayarak geniş çaplı test imkanı kazanıyor. Her yıl yaptığı gibi Mastercam 2020 sürümü için de bir beta sürümünü yayınladı. Kurulumu yapmak son derece basit ve herhangi bir şekilde lisans gerekmiyor. Mastercam ‘in en son sürümü Mastercam 2020 ile tanışmanız,test etmeniz açısından gayet güzel bir imkan. Sözü uzatmadan Mastercam 2020 ‘yi nereden ve nasıl indirebileceğinizden bahsederek, konuyu beta sürümünün ne demek olduğu ile kapatacağım.

Alıntı:Uyarı: Mastercam programını yüklemeden önce Mastercam 2020 sistem gereksinimleri kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
1-   Mastercam 2020 beta sürümünü indirmek için öncelikleLinkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)2-   Açılan sayfanın en altında yer alan Download Public Beta Now butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen giriş paneline kullanıcı adı şifre yazarak giriş yapınız. Eğer daha öncededen kayıt olmadıysanız, giriş panelinin yanında bulunan Create One linkine tıklayınız.

3-   Açılan kayıt sayfasını doldurunuz. Kayıtta belirttiğiniz email adresinize bir onay linki gelecek. Bu linke tıklarsanız, artık indirmek için gerekli hesaba giriş yapabilirsiniz.

Beta Sürümünün Farkı Nedir?  
Mastercam beta sürümleri ile demo sürümü birbirine karıştırılmamalıdır. Beta sürümü, Mastercam tarafından yeni ürün piyasaya sunulmadan herkesin denemesi için sunulan sürümlerdir. Kullanıcıların olumlu-olumsuz geri dönüşleri dikkate alınır. Kullanıcı açısından yeni sürümün arayüzü, değişen yapısının görülmesi açısından güzel bir imkandır. Fakat işletmelerde kullanılması uygun değildir.

Beta sürümü kısıtlı süre ile yayınlanmıştır. Mastercam dilediği süre kadar yayınlar, kaldırmak istediğinde ise beta sürümünü yükleyen bütün kullanıcılar Mastercam 2020 Beta ‘yı kullanamaz. Dolayısı ile yeni sürümü merak eden kullanıcılar için uygun, uzun süreli ve işletmesinde kullanacaklar için uygun değildir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da