Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

MATLAB R2017B İNDİR KURULUM CRACK VE AYRINTILI RESİMLİ ANLATIM

Konu

#1
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Matlab büyük arge firmalarında ve bir çok CAD kullanılan firmalarda oldukça yaygın olarak kullanılan, Fransız malı bir CAD-CAD-CAE yazılımıdır. Bir çok yazılımda bu CAD-CAM-CAE ayrı ayrı sizlere sunulurken, Matlab içerisinde hepsini bulabileceksiniz. Bu da Matlab'i piyasadaki rakiplerinden ayıran en güçlü özelliği.


Matlab'ü öğrenmesi biraz zahmetlidir, Matlab'in arayüzüne alışmak diğer yazılımlara göre o kadar kolay değildir. Fakat diğer CAD yazılımlarını Matlab ile birlkite kullandığınız zaman fark edeceksiniz ki, Matlab, bazı CAD unsurlarının oluşturulmasında vs. bariz bir üstünlüğe sahip. Makinetürk ekibi olarak da, CAD denildiği zaman ilk tercihimiz her zaman Matlab'tir

Diğer mühendislik yazılımları gibi Matlab de ücretlidir ve ciddi ücretlere sahiptir. Bu yüzden kişisel anlam Matlab'e ulaşmak, diğer yazılımlara nazaran daha da zordur, çünkü Matlab, öğrenciler akademisyenler için vs. bedava yazılım desteği sunmaz. Bu açıdan bakınca biz de, bu işe gönlünü vermiş mühendis ve akademisyen arkadaşlarımıza Matlab r17b nasıl kurulur ve cracklenir onu anlatacağız.

Keşke makinetürk ekibi olarak, herkese tam sürüm Matlab programını sunabilseydik fakat fiyatından dolayı pek mümkün görünmüyor

Matlab r17b CRACK işlemine başlamadan ÖNCE NOTLAR;

1) İNTERNET BAĞLANTINIZI KESİN! Çünkü bildiğiniz üzere, crack işlemi illegal ve etik olmayan bir işlemdir ve Matlab sunucuları tarafından crack yaptığınız fark edilirse, bilgisayarınızdaki program bloke edilir. Bütün emekleriniz çöpe gider

2) ANTİVİRÜS'ÜNÜZÜ KAPATIN! Çünkü Antivirüs programları Crack dosyalarını virüs olarak algılar ki zaten crack dosyaları genelde virüs içeren dosyalardır. Crack dosyalarını piyasaya süren arkadaşlar bunu hayrına yapmıyorlar tabi

3) Matlab CRACK işleminden sonra, programınızı antivirüs ve internetiniz kapalıyken kullanın. Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü, crackli Matlab'i bu şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde, koca programı sil tekrar yükle crack yap zahmetine katlanırsınız. 'EH BE YETER ARTIK' dediğinizi duyar gibiyim, öyle demeyin, binlerce liralık tam profesyonel mühendislik programını bedavaya kullanacaksınız, biraz zahmete katlanın di mi...

Matlab'i crackleme yolunda buraya kadar güzel bir başlangıç yaptınız; HADİ BAŞLAYALIM O ZAMAN!


ADIMLAR: 

1) 
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Bu linkleri kullanarak matlab crack dosyasını indirelim ve crack işlemi için Dvd1'i Daemon Tools kullanarak bilgisayarımıza takalım.
[Resim: 2-6.png]
2) Takmış olduğumuz Dvd1'in içindeki resimde gösterilen Setup dosyasını çalıştıralım.
[Resim: 3-5.png]
3) Matlab yükleme arayüzü açıldıktan sonra Use File İnstallation Key seçeneğini seciyoruz ve Next'e tıklıyoruz.
[Resim: 4-5.png]
4) Yes.. Next... Smile
[Resim: 5-5.png]
5) Fotoğrafta gösterilen seçeneği seçiyoruz ve yine lisans anahtarını resimde gösterildiği gibi o alana girip Next diyoruz.
[Resim: 6-5.png]
6) Matlabi yükleyeceğimiz dosya dizinini seçelim ve next diyelim.
[Resim: 7-5.png]
7) Yüklemek istediğimiz Matlab araçlarını bu listeden seciyoruz ve next diyoruz.
[Resim: 8-4.png]
8) Ve Install diyerek yükleme işlemini başlatıyoruz...
[Resim: 9-1.png]
9) Karşımıza bu uyarı geldiği zaman, DVD1'i çıkarıp, Matlab crack için indirmiş olduğumuz dosyanın içindeki DVD2yi takmamız gerekiyor.
[Resim: 10-1.png]
11) DVD1İ çıkaralım ve aynı dizinde olması şartıyla DVD2'yi takalım. Aynı disk dizininde olamzlar ise yükleme devam etmez.  DVD2 'yi taktıktan sonra OK diyelim ve yüklemeye devam edelim.
[Resim: 11.png]
[Resim: 12.png]
12) Yükleme bitince Next ve Finish diyerek Matlab yükleme işlemini bitirelim.
[Resim: 13.png]
13) Geldik Matlab Crack işlemine... Bu kısımda, indirmiş olduğumuz matlab crack dosyasının içindeki Patch dosyasındaki license_standalone.lic dosyasını, matlabi yüklemiş olduğumuz dizinin içindeki licences dosyasının içine atalım.
[Resim: 14.png]
14) Aynı şekilde Oatch'in içindeki diğer dosyaları da, Matlab dizininin içine kopyalayalım.
[Resim: 15.png]
Matlab r17b crack işlemi tamamdır...  Hayırlı olsun Smile
matlab crack, matlab indir ,matlab r17b crack, matlab r2017b crack, matlab full, matlab 2017 indir ve crack, matlab r17 indir, matlab nedir, matlabmatlab 2017b,matlab r2017b keygen, matlab r2017b solidsquad, matlab solidquad, matlab full yapma, matlab nasıl cracklenir, matlab crack, matlab2017 crack, matlab download, matlab r17b download and crack, matlab full yapma, matlab 2017 full yapma
Son Düzenleme: 02-01-2020, 11:17 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla
#2
anlatım için çok teşekkürler, ancak herşeyi yaptım crack işlemi tamamlandıktan sonra açyorum ve "licanse manager error- 8 " başlıklı bir pencere açılıyor nerede yanlış yapmış olabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
Cevapla
#3
(01-26-2020, 02:12 PM)saadetbahar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)anlatım için çok teşekkürler, ancak herşeyi yaptım crack işlemi tamamlandıktan sonra açyorum ve "licanse manager error- 8 " başlıklı bir pencere açılıyor nerede yanlış yapmış olabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
Hocam net bir şekilde açık biz böyle yapıp kullanıyoruz ama bir adımda hata yapılırsa lisans sorgulamaya girer. Örneğin (sallıyorum) İnternet açılmaması gerekiyorsa ve bu adımı bir kaç adım sonra yaptıysanız. Bazı adımlar bitmeden diğerine start verdiyseniz bu problem yaratacaktır. Tekrar deneyiniz olmadı yerel disk d ye kurarak adımları tekrarlayın.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task