Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Metod mühendisliği mi kalıp tasarım mühendisliği mi?

Konu

#1
Öncelikle herkese selam
Arkadaşlar yeni mezun bir makine mühendisiyim. İş arama sürecinin içersindeyim. 
Bu süreçte karşıma genel olarak bu iki mühendislik bölümü çıkıyor. Gerek çalışma koşulları gerekse de kademe atlama olarak sizce hangisi avantajlıdır?
Cevapla
#2
Tasarım mühendisliği şahsen daha ilgimi çeken bir unsur. Geleceğe ayak uydurma konusunda diğerinden bir tık önde olduğunu düşünüyorum. Aslında biri diğerinden çok üstün diyemem ama bu biraz da sizin kendi özel yeteneğinize, isteklerinize kalmış oluyor. AR-GE muazzam bir şeydir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task