Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

MT- Forum Ek Dosya İndirme Limitleri ( Forum Güncellemeleri)

Konu

#1
Son Güncelleme -> Bu konu tamamen bir dönemlik askıya alınmıştır. Tekrar aktif edilecektir.

Arkadaşlar forum yapısını oturtmak, insanların da birbirlerine yardım etmesini sağlamak için ek dosyalara indirme limitleri getirdik.

Ek Dosya İndirme Limitleri ; 

Ziyaretçi(Foruma üye olmayan): Günde 1 adet ek dosya indirme hakkına sahiptir.

MT- Üyesi(Forum üyesi olan): Günde 10 adet dosya indirme hakkına sahiptir.

Yönetim,Yönetici ve Yetkililer ise bu konuda şuan sınırsız hakka sahiptirler.


Not :  MT Forum yönetimi bu limitleri kimseye sormadan istediği vakit güncelleme hakkına sahiptir.

Nedeni nedir ?

Arkadaşlar hepinize saygı duyuyoruz ama bazı tedbirleri almak zorundayız. Bizi desteklemenin en iyi yolu üye olarak kendinizi geliştirmenizdir. Kendinizi geliştirirken sorular sormanız ve zamanında sorduğunuz soruları soran kişilere yardımcı olmanızdır. Kısaca bilgiyi paylaşma amacıdır. Lakin bazı insanlar yapı gereği ya da başka bir sebeple emeğe saygı duymak yerine sadece yararlanmak istemektedir. Aslında bizim için teknik bir problem yok ama hiç destek olmayanların dosya indirme  gibi işlemlerinde harcanan trafik üyelerimize ek külfet bindirmektedir. Bunun için böyle bir önlem aldık.

Bu konuda yoruma pek açık değildir. Ama olur da fikir söylemek veya farklı düşüncelerini dile getirmek isteyenler istek,öneri ve şikayet bölümünden konuyla ilgili konu açabilir. Seve seve yanıtlayabiliriz.

Bilmeyenlere link : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Son Düzenleme: 01-24-2020, 10:12 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task