Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.

Mühendis bir abiniz olarak nacizane tavsiyemdir

01-16-2019, 05:41 PM
#1
Çevrimdışı
Arkadaşlar, üniversite hayatınız boyunca sadece bir şeye yönelmeyin. Benim de okuduğum zamanlar herkes solidworks öğreneyim Ansys öğreneyim derdindeydi. Bu yanlış. Piyasanın deli gibi kalite standartlarından, kalite kontrolden anlayan muhendise ihtiyacı var. Okurken kendinizi bu alanda da geliştirebilirsin. ISO standartları nedir bunları öğrenin. Emin olun mezun olunca pişman olmayacaksınız.
MakMühERhan
01-16-2019, 06:04 PM
#2
Çevrimdışı
Bu ISO şartlarını öğrenmek çok farklı değil mi ? Kimin hangi alanda çalışacağı belli olmaz ve bu standartlar alanlara göre çok değişik Üstelik çok fazla ISO Standartı var
Kenan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task