Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Nanoboyutta Elektrik İletkenliği

Konu

#1
Nanoboyutta elektrik iletkenliği nasıldır? Nanoboyutta elektrik İletkenliği nasıl değişir? Nanoboyutta elektrik iletkenliği ne şekilde değişir? Nanoboyutta elektrik iletkenliğideğişir mi? Nanoboyutta elektrik iletkenliği artar mı? Nanoboyutta elektrik iletkenliği azalır mı?

Elektriksel özellikler de genelde iyi olmakla birlikte, bazı malzemelerde bu boyutlara inildiğinde, elektrik özelliğinin düştüğü nadiren de olsa gözlemlenebilmektedir. Ancak büyük bir oranla nanoölçeklerde malzeme elektriki durumu iyileşme göstermektedir diyebiliriz.

Nanoboyutlara inildiği zaman karşımıza çıkan nanotaneciklerin elektriksel davranışlarının nasıl olduğu oldukça önemlidir. Küçük dünyaya indiğimiz zaman şaşırtıcı özellikler gün yüzüne çıkabilmektedir. 

Benzer Konular:


Nanomalzemelerde Safsızlık Nedir?


Nanoteknoloji Malzemelerinde Optiklik Nedir?

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Son Düzenleme: 02-02-2020, 11:20 AM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task