Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Neden Solidcam?

Konu

#1
İnanılmaz iMachining Teknolojisi

SolidCAM size devrimsel ve inanılmaz Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) teknolojisini sunuyor.
  • iMachining CNC işlemelerinizde 70% ve daha fazla zaman kazandırır
  • iMachining kesici takım ömrünü büyük oranda artırır
  • Benzersiz iMachining Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) stok, malzeme ve tezgah özelliklerine göre optimum ilerleme ve kesme hızları ile uygun takım yolları oluşturur.
iMachining CNC tezgahlarınızı eskiye göre çok daha kazançlı ve rekabetçi yapar. Patentli iMachining, takım yolları ve patentli programlama metodu olan Teknoloji Sihirbazı ile tamamen benzersizdir.

SOLIDWORKS ve Autodesk Inventor İçine Entegre Edilmiş Komple CAM Çözümü

SolidCAM, SOLIDWORKS ve Autodesk Inventor CAD sistemleri içinde akıcı bir entegrasyonla ve tam birleşik takım yollarıyla çalışır. CAD model üzerinde gerçekleştirilen değişiklikler için takım yolları otomatik olarak güncellenir.
Tek pencerede entegrasyon ile tüm işleme operasyonları CAD montaj ortamından çıkmadan tanımlanabilir ve kontrol edilebilir.
  • Tüm CNC'ler için Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) sunar
  • CAD programınız içinde çalışır: SOLIDWORKS ve Autodesk Inventor içinde akıcı çalışma
  • Zaman kazandırır ve karışıklığı önler: İçe aktarma ve dışa aktarma zorluklarını bitirir
  • Sizi en yüksek hıza çıkarır: CAD programınızın içinde çalıştığı için zaten alışık olduğunuz bir arayüzden dolayı öğrenme sürelerini oldukça kısaltır.
  • Resmin tamamını görün: Bağalamalar, takımlar ve mengenenin simülasyonda tamamen gözükmesi için CAD montajı üzerinde çalışabilir
  • Siz geliştikçe SolidCAM de genişler: Her çeşit CNC tezgahı ve uygulaması için gerektiğinde SolidCAM modüller ile genişleyebilir.
  • SolidCAM paranızın tam karşılığını verir: Entegre CAD/CAM Çözümü olan SOLIDWORKS + SolidCAM'in paket fiyatı çok uygundur.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task