Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

NUTRİNG KEÇE Nedir ?

Konu

#1
NUTRİNG KEÇELER 

Hidrolik silindirlerde çok yaygın olarak kullanılmakta olan nutring keçeler,sistemin hem boğaz kısmında hemde piston kısmında yer alabilirler.Nutring keçe serilerinin her iki dudağıda eşit olanlar sistemde hem pistona hemde boğaza kullanılabilir.Nutring keçe serilerinin iç sızdırmazlık dudağı daha düşük olan serileri ise sistemde boğazda kullanmak için idealdir.Sistemin boğaz kısmında,POM destek ringli nutringler,basınca maruz kalan tarafta ikinci bir sızdırmazlık dudağı ile takviye edilen nutringlerde yüksek performans göstermektedirler.Sistemde piston kısmında dış sızdırmazlık dudak yüksekliği daha düşük olan nutring keçe ve dış tarafta POM backup takviyeli olanlar  tercih edilebilir.Nutring keçe serileri     -30 ile + 105 derecede maksimum 400 bar basınçta görev yaparlar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task