Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.

otomobil önerisi

01-14-2019, 08:14 PM
#1
Çevrimdışı
Arkadaşlar merhabalar, tempra ve tipo arasında kaldımi yedek parça açısından en az hangisi zorlar? Hangisini önerirsiniz?
appetite7548
01-15-2019, 12:04 PM
#2
Çevrimdışı
Şimdi sen bütçeni söylemelisi ve nakitin var mı bu devirde kredi ile araba alınmaz. şuan can yakıyorlar.
Kenan
01-15-2019, 12:17 PM
#3
Çevrimdışı
Japon malını öneriyorum güzel arabalar var ve yedek parça konusunda problem yaşamazsın. Artık günümüzde yeni nesil otomobillerin yedek parçaların eskilerine göre bir tık pahalı buna alışmak lazım. Çünkü eskiden tofaşa binen biri ile şimdi 2010 modele bir araca binen biri arasında ödediği miktar farkı epeyce fazla.
AhmetGen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task