Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Pisuar Montajı Nasıl Yapılır?

Konu

#1
Pisuarların montajı nedir? Pisuarların montajı nasıl yapılır? Pisuarların montajı ne şekilde yapılır? Pisuarların montajınde neler kullanılır? Pisuarların montajı ne şekilde yapılır? Pisuarların montajını kim yapar? Pisuarların montajlarında kullanılan araçlar nelerdir? Pisuarların montajında kullanılan şeyler nelerdir? 

[Resim: Screenshot_19-8.png]

Pisuarların Ara Bölmesi Umumi erkek tuvaletlerinde kullanılan birden fazla pisuarların aralarına monte edilen bir aksesuardır. Pisuar Ara Bölmesinin Montajı Vida veya kanca ile montajları yapılır. 

- Pisuar ara bölme önceden hazırlanmış pisuarlar arasında eşit mesafeler bırakılarak duvara çakıştırılıp vida delik yeri işaretlenir. 

- Pisuar ara bölme yerinden alınıp, duvar uygun matkap ucu ile delinir ve montaja hazırlanır. 

- Duvara gelen yüzeyine silikon sürülerek gerekli montaj seti ile montajı yapılır.


Genellikle erkek tuvaletlerinde ve kısmen banyolarda ayakta idrar yapmak için kullanılan seramikten yapılmış bir tesisat elemanıdır. Pisuarlar sifonlu ve sifonsuz olmak üzere iki gruba ayrılırlar. Pisuarın Montajı Vida veya kanca ile montajları yapılır. 

- Yaş gruplarına göre sifonun ön çıkıntısının yerden yüksekliği 65 cm olarak tespit edildikten sonra pisuar önceden hazırlanmış alt yapı yerine duvara yaklaştırılıp vida delik yerleri işaretlenir. 

- Kanca ile monte edilecekse alt yapı resmindeki kanca ölçüleri duvara işaretlenip uygun matkap ucu ile delinerek dübeller yerine çakılır, kancalar sıkıca duvara monte edilir. 

- Pisuarın duvara çakışan yüzeyine silikon sürülerek, pisuar kancalara asılarak sağlamlığı kontrol edilir. 

- Sifon ve temiz su armatürü yerlerine takılır. 

- Armatürden temiz su verilerek su sızdırmazlığı kontrol edilir. 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task