Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Plastik Enjeksiyon Kalıplarında Yolluk Burcu Nedir? Ne İşe Yarar?

Konu

#1
Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu nedir? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu ne işe yarar? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu nasıl kullanılır? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu nasıl sökülür? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu nasıl takılır? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu tasarımı nasıl yapılır? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcunun özellikleri nelerdir? Plastik enjeksiyon kalıplarında yolluk burcu nasıl çalışır? 

[Resim: Screenshot_8-6.png]

Yolluk burcunun ağzındaki radyüs (R 7), enjeksiyon makinesinin radyüsüyle aynı olmalı ve öpüşmelidir. Parçaya verilecek yüzey işleme ve delik toleransları, istenen özelliklerde olacak şekilde tablolardan seçilmelidir. Aksi takdirde enjekte işlemi sırasında eriyik hâldeki plastik malzeme dışarı taşar. Ø8 ve Ø5 ölçüleri eriyik plastik malzemenin akışına imkân sağlayacak şekilde küçültülebilir veya büyütülebilir. 75 ölçüsü üst plaka, erkek kalıp plakası ve yolluğun dışarıda kalan kısmı göz önüne alınarak verilir. 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Plastik Enjeksiyon İşleminde Polistiren(PS) Malzemesinin Kullanımı
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da