Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Plastik Enjeksiyonda Sıcak Yolluk Dağıtıcısı Nedir?

Konu

#1
Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısı nedir? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısı ne işe yarar? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısı nasıl çalışır? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısı nasıl kullanılır? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısının artıları nelerdir? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısının eksileri nelerdir? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısının avantajları nelerdir? Plastik enjeksiyonda sıcak yolluk dağıtıcısının dezavantajları nelerdir? 

[Resim: Screenshot_7-8.png]

Sıcak yolluk dağıtıcısının görevi, eriyik plastik malzemeyi yolluk burcundan alarak en az basınç kaybıyla ve aynı sıcaklıkta memelere iletimini sağlamaktır. Manifold tipi belirlerken hedef mümkün olduğu kadar eşit akış sağlamaktır. Genelde ideal manifold göz sayıları 2-4-sekiz-16 ve 32'dir. 3-6 ve 12'li gözler dengesiz akışa neden olduğu için tercih edilmez. Enjekte edilmiş malzeme ısıtıcılar ve termokupullar sayesinde eriyik hâlde ve olumsuz sıcaklık değişimi olmadan kalır. Bazı durumlarda bu temel tipleri kullanarak değişik kombinasyonlarda manifold sistemleri oluşturulabilir. 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Plastik Enjeksiyonda Dağıtıcı Kanal Nedir?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task