Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Polieter Nedir?

Konu

#1
Polimer kimyasında polieter nedir? Polimer kimyasında polieter nerelerde kullanılır? Polimer kimyasında polieter nasıl sentezlenir? Polimer kimyasında polieterlerin amacı nedir? Polimer kimyasında polieterlerin kimyasal bileşeni nedir? Polimer kimyasında polieter sektörde nerelerde kullanılır? Polimer kimyasında polieterlerin avantajları nelerdir? 

[Resim: Screenshot_12-9.png]

Geleneksel olarak poli(fenilen oksit) biçiminde adlandırılan polimer, 2,6-disübstitüe fenollerden elde edilen ısıya dayanıklı bir polieterdir. Bakır(I) ve piridin içeren fenol çözeltisinden oda sıcaklığında oksijen geçirilerek sentezlenir.

Benzer Konular:

Poliester Nedir? Poliester Ne Demektir?


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Polimerlerin Çözünmesi
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da