Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Polimer Nasıl Üretilir?

Konu

#1
Artan ekonomik ve çevresel baskılar, toplumu ve sanayiyi ambalaj ve imalat için kullanılan plastikler hakkındaki düşüncelerini değiştirmelerine neden olmuştur.
Parça gereksinimleri ve uygulamalarına bağlı olarak, işlemeciler ve son kullanıcıların maliyet performans davranışına ve çevresel kimliklerine (örn. geri dönüşümlü malzeme içeriği) uygun genişlikte malzeme seçenekleri bulunmaktadır.
Resinex, >450 kt kapasiteli, Avrupa’nın en büyük bağımsız kampaund üretim firması olan ana şirketi Ravago üzerinden, birinci kalite markalı hammaddeden, sanayi ürünleri yoluyla geri dönüşüm ürünlerine uzanan geniş bir mühendislik ürün yelpazesi sunmaktadır.
Temel ürünler görece sınırlı özellikleriyle, estetik ve teknik özellikleri çok iyi olabilmesi için, birinci kalite polimer ve dolgu malzemesinden üretilmektedir ve yüksek teknik gerektiren kritik uygulamalar için uygundur. Birinci kalite özel üretim ürünler özellikle plastik parça gereksinimlerini karşılamak için uygundur.
Geri dönüşüm ürünler maliyeti son derece önem arz eden düşük özellikli plastik parçaların üretiminde kullanılabilir, endüstriyel ve tüketim sonrası stoklar kullanılarak üretilebilir ve polimer stok hammaddeleri için daha geniş dayanıma sahiplerdir.
Endüstriyel kalite ürünler birinci kalite ve geri dönüşüm malzemeleri arasındaki açığı kapatmaktadır.
Genellikle yüksek talep gören, estetik olmayan uygulamalar için veya iyi mekanik özellikler gerektiren ve estetik açıdan ise kritik olmayan genel amaçlı kalıpların üretimleri için kullanılmaktadırlar.
Ravago Endüstriyel kalite ürünler, otomotiv, mobilya, el aletleri, elektrik ve aydınlatma gibi birçok sanayi sektörü için çok ilgi gören alternatif birinci kalite ürünlerdir.
Birinci kalite ürünlerin üretimiyle bağlantılı CO2 oluşumunu sınırlandırdıkları için endüstriyel kalite ürünler daha çevre dostudur.
Genellikle birinci kalite ve sanayi üretimi sonrası polimer stokları karışımından üretilmektedir. Bu reçeteler iyi estetik ve mekaniksel özellik gerektiren uygulamalarda dahi maliyet performansını optimize etmek için siparişe göre modifiye edilebilmektedir.
Avrupa’nın lider bir geri dönüşüm ve kampaund üretim firması olarak, geri dönüşüm ve plastik üretim tecrübesini bir araya getirmiş ve önemli miktardaki kaynaklarını endüstriyel ürün üretim için yatırımda bulunmuştur. Bu uzmanlıkların bileşimi her türlü sanayi için değer katabilecek geniş bir yelpazeye sahip üst düzey mühendislik ürünlerin üretilmesini sağlamıştır.
Endüstriyel kalite Ravago Grup ürünleri, yüksek mekanik özellikler gerektiren uygulamalar için uygun nitelikteki mühendislik ürünlerdir.

İyi mekanik ve fiziksel özellikleri, işleme kolaylığı ve cazip fiyatlandırma olanakları sayesinde, Ravago endüstriyel mühendislik ürünleri geniş bir uygulama alanına sahiptir.
  • Elektronik Parçalar
  • Bina uygulamaları
  • Ev alet ve gereçleri
  • Otomotiv Uygulamaları
Farklı polimer çeşitlerini üretimde uzman olan, Ravago Grup geniş bir endüstriyel ürün yelpazesi geliştirmiştir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task