Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Polimerlerin Zararları

Konu

#1
Sentetik polimerler, yaygın plastikler, bir ceketin naylonu veya yapışmaz bir tava yüzeyi gibi çeşitli formlarda ortaya çıkabilir, ancak bu insan yapımı materyallerin ekosistemler üzerinde zararlı etkisi vardır, araştırmacılar "hızla artan, uzun vadeli bir tehdit" olarak adlandırıyorlar. Sentetik polimerlerin ekosistemleri bozma yollarını anlamak, bu kirlilik biçimini ortadan kaldırmak için adımlar atmak için oldukça önemlidir.

ABD Ulusal Sağlık Enstitüsüne göre, her biri polimer plastikleri yutmadan dolayı ölmekte olan milyonlarca insanla birlikte, sentetik polimerler kirliliği ile ilgili en yaygın çevresel sorunlardan birisi olup, deniz kuşu türlerinin yüzde 44'ünün gıdayla karıştırılmış sentetik polimerler yediği bilinmektedir. Kıyı kuşlarının bu geniş kapsamlı ölümü önemli bir çevresel sorunu teşkil etmektedir, çünkü kıyı kuşları balık ve kabuklu hayvanların nüfus boyutlarının korunmasında hayati bir ekolojik rol oynamaktadır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task