Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Radikalik Polimerizasyon Sistemleri

Konu

#1
Radikalik polimerizasyon sistemleri nedir? Radikalik polimerizasyon sistemleri ne işe yararlar? Radikalik polimerizasyon sistemleri nerelerde kullanılırlar? Radikalik polimerizasyon sistemlerinin artıları nelerdir? Radikalik polimerizasyon sistemlerinin eksileri nelerdir? Radikalik polimerizasyon sistemlerinin avantajları nelerdir? Radikalik polimerizasyon sistemlerinin dezavantajları nelerdir? 

Heterojen polimerizasyon sistemlerin de ise birden çok faz söz konusudur. Bu tür sistemlerde çoğu kez polimer, tanecikler ya da damlalar halinde diğer fazı oluşturur. Radikalik katılma polimerizasyonları yürütüldükleri sistemlerin fiziksel durumuna göre homojen polimerizasyon sistemleri ve heterojen polimerizasyon sistemleri olmak üzere iki ana grup altında toplanabilirler. Homojen polimerizasyon sistemlerinde monomer, başlatıcı ve polimer beraber bir çözelti halindedir ve sistem tek fazlıdır. 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da