Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.

Redüktör dişlileri ne işe yarar

01-14-2019, 08:23 PM
#1
Çevrimdışı
redüktör dişlileri genel olarak motordan çıkan dönme enerjisinin devir sayısını değiştirerek, torklarını arttıran ya da azaltan sistemlerdir.
appetite7548
01-15-2019, 12:14 PM
#2
Çevrimdışı
Peki bunu nasıl yapar ?
AhmetGen
01-15-2019, 03:40 PM
#3
Çevrimdışı
(01-15-2019, 12:14 PM)AhmetGen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bunu nasıl yapar ?
Dişli boyutu buyudukce torku arttırıyor ama dişli boyutu büyüdüğü için hız azalıyor diye öğretmişlerdi bize taa lisede  Smile
Reİs

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task