Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

resimdeki metalin adı nedir

Konu

#1
merhabalar, resimdeki metalin adı nedir

düz bir metal plaka 
kenarları oval
her köşede deliği olan
5 mm kalınlığında

şimdiden teşekkürler.

[Resim: mlaGOP.jpg]
Cevapla
#2
Resimde görünen  bir bağlantı elemanı. Resim açısı biraz dar olduğundan net bir şey söyleyemiyorum çünkü birbirinden bağımsız 2 adet düz plakalar kullanılarak sabitleme de yapılmış olabilir. Eğer bu metalin olduğu ortamdaysanız  birden fazla açıdan resim çekerseniz nokta atışı yardımcı olabiliriz.  Kenarlarının oval olması ve deliklerinin olması + bir özellik değil uygun montaj ve en iyi kullanım için yapılmış şeylerdir. Örneğin  gövde boş ise ekstra 5. deliği açabilirsiniz.(Boş değildir de örnekleme için verdim.) Kısaca marka,model ve üretim adı gibi şeyleri bilmem ama bunun bir bağlantı elemanı olduğunu söyleyebilirim.

Edit ( Ekleme ) ;

Dediğim metalin ismi  şudur yani bu gruba girer -> BAĞLANTI ELEMANI ;
Yorumumdan sonra bir göz gezdirdim.

" Fender Neck Plate No Logo Chrome Chrome - Sap Bağlantı Plakası " isimde direk ürün ismini bile gördüm diyebilirim ;(Sizin istediğiniz ürün ismi değildi ama örnek olarak bakabilirsiniz.)

Görsel ÖRNEK  ; 
[Resim: duz-plaka-baglanti-elemanı.jpg]
Tek plaka olduğuna aldanmayın karşılığı olabilir, boyutlar değişebilir v.b .vb
Son Düzenleme: 05-09-2020, 11:07 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task