Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Serbest Dövme İşlemi Nedir?

Konu

#1
Serbest dövme işlemi nedir? Serbest dövme işlemi nerelerde kullanılır? Serbest dövme işleminde hangi parçalar üretilir? Serbest dövme işleminin artıları nelerdir? Serbest dövme işleminin eksileri nelerdir? Serbest dövme işleminin avantajları nelerdir? Serbest dövme işleminin dezavantajları nelerdir? Serbest dövme işlemi hangi malzemelere uygulanır? 

[Resim: Screenshot_8-6.png]

El ile veya şahmerdan, pres ya da özel dövme makineleriyle, Bölgesel kuvvetlerle, Sıcak veya soğuk olarak, Hızlı kurslu makinede (şahmerdan, mekanik pres, dövme presi vb.) yapılırsa dövme, Yavaş kurslu makinede (hidrolik pres, vidalıpres vb.) yapılırsa basma, Ölçüve biçim tamlığı, operatöre bağlı Kapalıkalıp olmadığından, yalnızca uzatma ve genişletme biçiminde imalat şeklindedir.

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task